Toronto – Minnesota 4:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Vancouver 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 3:2 (kon.) | Carolina – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.) | Tampa Bay – LA Kings 5:1 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:6 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Winnipeg – Montreal 0:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | Arizona – Ottawa 3:4 (po pr.)
po s.n. (1:2)
New York Islanders
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
cz Streda 16.10.2013, 01:00 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, New York • NHL

49:21
    Clutterbuck předvedl čistý "hit" za brankou, jenže Henrik Tallinder (BUF) mu ho chtěl chvíli na to oplatit. Clutterbuck ale nebyl v držení puku a tak jsou to dvě minuty za nedovolené bránění.

47:47
    Zákroky na hraně na Tavarese hostům procházely, ale teď už to bylo příliš. Steve Ott (BUF) dostává dvě minuty za svůj faul.

45:20
    Kyle Okposo (NYI) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

36:50
    John Scott (BUF) a Matt Carkner (NYI) dostávají po dvou minutách za nesportovní chování.

36:13
    O boxerskou vložku se postarali Cody McCormick (BUF) a Eric Boulton (NYI) a oba míří s pětiminutovými tresty do kabiny.

28:21
    Bude se ovšem vylučovat. John Tavares (NYI) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

05:47
    Další vyloučení. Domácí byli v šesti na ledě, trest jde odpykat John Tavares (NYI).

03:31
    Cluterbuck si nahodil puk a spěchal za ním. Cestu mu ale zastavil Mike Weber (BUF) a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

01:13
    Thomas Hickey (NYI) vyhodil puk do ochranné sítě a dostává dvě minuty za zdržování. Velmi rychle je tu první přesilová hra.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 14. Nielsen (Bailey, Bouchard), 29. Martin (Cizikas, Boulton), 49. Moulson (Tavares, Višňovský) – 26. Ennis (Stafford, Ehrhoff), 30. Vanek (Hodgson, Ehrhoff), 58. Foligno (Myers), rozh. náj. Ennis

New York Islanders: Nabokov – MacDonald, Hamonic, Višňovský, Hickey, Strait, Carkner – Bouchard, Nielsen, Bailey – Grabner, Tavares, Okposo – Moulson, Regin, Clutterbuck – Martin, Cizikas, Boulton.
    Buffalo Sabres: Miller – Ehrhoff, Pysyk, Tallinder, Myers, Weber, Ristolainen – Vanek, Hodgson, Ott – Foligno, Ennis, Stafford – Girgensons, Larsson, Flynn – Scott, Porter, McCormick.

Rozhodca: Charron, Lee – Nowak, Sharrers

Diváci: 10 512