Prešov – Topoľčany 5:4 (3:2 po s.n.) | Trnava – Senica 2:3 (1:2 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 3:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 5:1 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 7:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Streda 16.10.2013, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Je dobojované! Myslím si, že každý bude so mnou súhlasiť, že výhra domácich je úplne zaslúžená. Od začiatku boli lepším tímom, do vedenia išli už v 5.minúte. Michalovce zaznamenali jediný presný zásah v 19 .minúte. Za domácich v druhej tretine skóroval Nitriansky, v tej záverečnej Bartík. Liptáci hrajú na domácom ľade už v piatok, o 17:00 hod privítajú Senicu. Zo srdca Liptova pre dnes večer všetko, spoza klávesnice sa lúči Michal Paška. (19:10:19)

60:00

59:39
    Leskovjanský zblízka vyskúšal pozornosť brankára Michaloviec.

59:00
    Hrá sa posledná minúta.

58:32
    Michalovce si zobrali oddychový čas.

58:00
    Do konca tretej tretiny ostávajú dve minúty.

56:20
    Opäť strela Devečku, tentoraz ale vedľa bránky.

55:58
    Devečkova dobrá strela od modrej končí v lapačke brankára Nemca.

54:40
    Hinďoš našiel Šechného, ten mieril vedľa bránky.

52:53
    Michalovce v plnej sile.

50:50
    Michalovce idú hrať v oslabení. Dve minúty inkasuje Šechný za podrazenie.

50:11
    Hostia vyhadzujú puk len za cenu zakázaného uvoľnenia.

48:40
    Kuric si pekne vymenil puk s Bartíkom, dobre však zasiahla obrana hostí, ktorá nedovolila Kuricovi strieľať zblízka.

46:35
    Šeligova strela od modrej išla tesne vedľa mikulášskej bránky.

44:06
    Kuric zblízka vo veľmi dobrej pozícii, Nemec hľadal, kde má puk.

43:30
    Stríž teraz otestoval strelou Palkovu lapačku.

43:14
    Palko zalahol puk pred dobiedzajúcim Opatovským

42:58
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci sa dostávajú do vedenia 3:1. Autorom gólu je PETER BARTÍK, ktorému nahrával Vartovník a Kubovčík. Bartík skóroval tvrdou strelou spomedzi kruhov.

42:30
    Oslabenie hostia prežili bez ujmy.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Leskovjanský (Bokroš, Vartovník), 30. Nitriansky (Bača), 43. Bartík (Vartovník, Kubovčík) – 19. Kmiť (Drotár)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko – Špila, Bakoš, Bača, Nitriansky, Mezovský, Devečka, Lehotský, Laco – Mach, Kuric, Bartík, Leskovjanský, Vartovník, Bokroš, Poliaček, Broska, Marcinko, Kubovčík, Matejka, Roháč.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Nemec – Buraľ, Kubát, Vorobel, Lenďák, Šeliga, Kobeľa – Drotár, Šechný, Kmiť, Opatovský, Palovčík, Kubiš, Čížek, Majerník, Hinďoš, Banovský, Stríž.

Rozhodca: Majling – Bednár, Šoltés.