Prešov – Topoľčany 5:4 (3:2 po s.n.) | Trnava – Senica 2:3 (1:2 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 3:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 5:1 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 7:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Streda 16.10.2013, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Je dobojované! Myslím si, že každý bude so mnou súhlasiť, že výhra domácich je úplne zaslúžená. Od začiatku boli lepším tímom, do vedenia išli už v 5.minúte. Michalovce zaznamenali jediný presný zásah v 19 .minúte. Za domácich v druhej tretine skóroval Nitriansky, v tej záverečnej Bartík. Liptáci hrajú na domácom ľade už v piatok, o 17:00 hod privítajú Senicu. Zo srdca Liptova pre dnes večer všetko, spoza klávesnice sa lúči Michal Paška. (19:10:19)

60:00

59:39
    Leskovjanský zblízka vyskúšal pozornosť brankára Michaloviec.

59:00
    Hrá sa posledná minúta.

58:32
    Michalovce si zobrali oddychový čas.

58:00
    Do konca tretej tretiny ostávajú dve minúty.

56:20
    Opäť strela Devečku, tentoraz ale vedľa bránky.

55:58
    Devečkova dobrá strela od modrej končí v lapačke brankára Nemca.

54:40
    Hinďoš našiel Šechného, ten mieril vedľa bránky.

52:53
    Michalovce v plnej sile.

50:50
    Michalovce idú hrať v oslabení. Dve minúty inkasuje Šechný za podrazenie.

50:11
    Hostia vyhadzujú puk len za cenu zakázaného uvoľnenia.

48:40
    Kuric si pekne vymenil puk s Bartíkom, dobre však zasiahla obrana hostí, ktorá nedovolila Kuricovi strieľať zblízka.

46:35
    Šeligova strela od modrej išla tesne vedľa mikulášskej bránky.

44:06
    Kuric zblízka vo veľmi dobrej pozícii, Nemec hľadal, kde má puk.

43:30
    Stríž teraz otestoval strelou Palkovu lapačku.

43:14
    Palko zalahol puk pred dobiedzajúcim Opatovským

42:58
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci sa dostávajú do vedenia 3:1. Autorom gólu je PETER BARTÍK, ktorému nahrával Vartovník a Kubovčík. Bartík skóroval tvrdou strelou spomedzi kruhov.

42:30
    Oslabenie hostia prežili bez ujmy.

41:15
    Michalovce vyhadzujú puk do bezpečia.

40:17
    Za držanie inkasuje dve minúty michalovský hráč Lenďák.

39:28
    Rolba už dokončuje svoju prácu, pomaly dohráme druhú tretinu a hneď aj začne tá záverečná.

39:28
    Záverečných 32 sekúnd sa nám natiahne... Mužstvá odišli do šatní, druhá tretina sa dohrá po prestávke...

39:28
    Na ľade technický pracovník, dôvodom je poškodené plexisklo.

39:27
    Na Palka teraz spadla bránka, prežil to bez ujmy...

38:25
    Bartík po buly mieril tesne vedľa tyčky.

37:55
    Poliaček pekne vypálil po výbornej prihrávke od Leskovjanského, zaskvel sa Nemec v bránke Michaloviec.

37:38
    Šeligovu strelu Palko vyráža až na tribúnu medzi divákov.

37:15
    Michalovce na ľade v plnom počte.

36:30
    Presilovka domácim nevychádza podľa predstáv.

35:15
    Hostia budú hrať v oslabení, na trestnú lavicu putuje Kubát za nedovolené bránenie.

35:05
    Hostia teraz prikúrili, všetko vyriešil až brankár Palko.

34:30
    Čížekovu strelu tečoval obranca Devečka.

33:10
    Drotárova strela končí bez problémov v lapačke Palka.

31:40
    Marcinko vystrelil po Broskovej nahrávke, príležitosť dostali betóny brankára hostí.

30:03
    Leskovjanskému vystavilo stop zakázané uvoľnenie, s týmto verdiktom rozhodcu diváci rozhodne neboli spokojní!

29:14
    ERIK NITRIANSKY najskôr nastrelil obrancu hostí, no jeho druhá delovka už skončila v sieti, presnejšie v ľavom hornom rohu.

27:10
    Lenďákovu strelu Palko vyrazil.

25:12
    Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu domáci Broska.

25:00
    Presilovka domácim nevyšla podľa predstáv, sily na ľade sa vyrovnali.

23:38
    Michalovčania hrajú štyria.

23:00
    Ďalší vylúčený Michalovčan, Drotár inkasuje dve minúty za hru zdvihnutou hokejkou.

22:45
    Poliaček pekne našiel Devečku, ktorý z prvej vystrelil, brankár hostí vyrážal pred seba.

21:38
    Dve minúty na trestnej lavici inkasoval Kobeľa v drese hostí za bránenie.

21:01
    Matejka spôsobil závan pred Nemcovou bránkou, tomu až vyletela prilba pri zákroku...

20:07
    V úvode Kubovčík pekne vysunul Kurica, no ten nenamieril do priestorov bránky.

20:01
    Začala druhá tretina.

Rozhodcovia na ľade, zberajú sa už aj hráči.

Domáci boli v úvodnej tretine lepším celkom, mali viac z hry a častejšie sa dostávali do šanci. Odmenou im bol úvodný gól Leskovjanského po piatich minútach hry. Hosťujúci Šechný ani Hinďoš pred Palkom neuspeli, podarilo sa to až Kmiťovi v 19. minúte. Na ľade mikulášskeho štadióna je momentálne v hlavnej úlohe rolba. Druhá časť hry začne o 12 minút.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:31
    Dukla dala gól!
    Hostia vyrovnávajú, autorom gólu je JAROSLAV KMIŤ, ktorý sa poľahky dostal pred Palka a ľahkým, nahodeným pukom tesne nad ľadom prekvapuje domáceho gólmana.

17:45
    Hiňďoš sám pred Palkom počas presilovky, zo súboja vychádza úspešne gólman MHK 32.

17:25
    Kobeľa trafil do Poliačeka v domácom drese.

15:58
    Marcinko v domácom drese inkasuje dve minúty na trestnej za hákovanie.

15:40
    Strela domáceho Špilu od modrej bola nepresná.

15:15
    Šechný sa po vysunutí Drotárom dostal až pred Palka, no ten bol pripravený.

14:10
    Michalovce v domácom pásme, no bez šance.

13:15
    Roháč teraz tvrdšie vybehol na hráča hostí, na štadióne počujeme potlesk!

12:00
    Broska z ľavého rohu vystrelil, no brankár Michaloviec včas zasiahol.

10:50
    Rozhodca teraz komunikuje so striedačkou hostí, obsah rozhovoru nám nie je známy.

10:47
    Neujala sa ani strela domáceho obrancu Nitrianskeho od modrej.

10:42
    Po buly sa Bokroš pretlačil až pred Nemca, puk ale za jeho chrbát nepretlačil.

10:00
    Vorobel to skúšal od modrej, Palko sa pri tejto strele nezapotil.

09:45
    Roháč vypálil z prvej po Kubovčíkovej prihrávke, brankár Nemec ukázal dobrý reflex.

08:45
    Zblokovaná strela domáceho Matejku, Liptáci ostávajú v pásme Michaloviec.

07:51
    Domáci presilovku na zvýšenie najtesnejšieho náskoku nevyužili.

07:12
    Devečkovi nesadol puk, k strele sa nedostal.

05:51
    Hosťujúci Palovčík dostal dve minúty za hákovanie.

05:40
    Domáci hráči majú od úvodu viac z hry, odmenou im bol úvodný gól.

04:08
    Liptovský Mikuláš dal gól! Gól strelil LESKOVJANSKÝ. Asistencie Bokroš, Vartovník.

04:01
    Roháčova strela z diaľky brankára hostí neprekvapila.

03:10
    Strelu domáceho Matejku z rohu ihriska zblokoval hráč hostí.

02:18
    Brosku v domácom drese zastavilo v rozlete zakázané uvoľnenie.

01:15
    Domáci Bokroš zblízka trafil len do brankára Nemca.

00:50
    Duel sa nám začal o asi dve minútky skôr ako pred 17:00 hodinou.

00:10
    Ešte raz vás vítam, pohodlne sa usaďte.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Palko – Špila, Bakoš, Bača, Nitriansky, Mezovský, Devečka, Lehotský, Laco – Mach, Kuric, Bartík, Leskovjanský, Vartovník, Bokroš, Poliaček, Broska, Marcinko, Kubovčík, Matejka, Roháč.
    HK Dukla Michalovce: Nemec – Buraľ, Kubát, Vorobel, Lenďák, Šeliga, Kobeľa – Drotár, Šechný, Kmiť, Opatovský, Palovčík, Kubiš, Čížek, Majerník, Hinďoš, Banovský, Stríž.

Pozdravujeme zo zimného štadióna v Liptovskom Mikuláši, o chvíľu prinesieme úvodné zostavy.

Hráčov MHK 32 Liptovský Mikuláš čakajú dva vystúpenia na domácom ľade. Dnes hostia HK Duklu Michalovce, v piatok privítajú Senicu.
    Poďme ale k dnešnému meraniu síl. Domáci celok MHK 32, ktorý okupuje desiatu priečku s deviatimi získanými bodmi, privíta súpera z Michaloviec. Východniari sú za 21 získaných bodov zatiaľ na tretej pozícii.
    Mikulášania sa v ostatnom kole predstavili u lídra v Bardejove, kde sa domáci tešili z výhry 4:3. Rozhodli však o nej počas presilovky 14 sekúnd pred tretím klaksónom. „Výkon z Bardejova chceme potvrdiť. Body sme na jeho ľade stratili skutočne nešťastne. Dnes hráme posledný zápas prvej štvrtiny, verím, že bude ma mať pre nás víťazný koniec,“ nechal sa počuť tréner Liptákov Milan Hovorka.
    Spoliehať sa určite bude aj na útočníka, ktorý zatiaľ strelil šesť gólov a na jeden prihral. Je ním talentovaný František Poliaček, okrem iného, aj aktívny hokejbalista. V produktivite je zatiaľ pred ním Lukáš Bokroš s bilanciou 4+4.
    Michalovce sa v ostatnom kole predstavili na domácom ľade, kde podľahli 1:2 Trnave. V Mikuláši budú určite chcieť zložiť reparát za nevydarený výsledok. Richard Šechný je s ôsmimi gólmi a piatimi asistenciami najproduktívnejším hráčom v drese Dukly, o jednu asistenciu menej má pri rovnakom počte presných zásahov na konte Jakub Kubiš.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Leskovjanský (Bokroš, Vartovník), 30. Nitriansky (Bača), 43. Bartík (Vartovník, Kubovčík) – 19. Kmiť (Drotár)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Nemec – Buraľ, Kubát, Vorobel, Lenďák, Šeliga, Kobeľa – Drotár, Šechný, Kmiť, Opatovský, Palovčík, Kubiš, Čížek, Majerník, Hinďoš, Banovský, Stríž.

Rozhodca: Majling – Bednár, Šoltés.