Omsk – Kazaň 2:3 (po pr.) | Barys – Novgorod 4:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – D. Moskva 1:4 (kon.)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Avtomobilist Jekaterinburg.
    Rozhodujúci gól v tomto zápase vsietil domáci útočník ANTHONY STEWART, ktorý si svojou strelou zápästím vychutnal bezmocného gólmana Lisutina.

A je rozhodnuté! Domáci Anthony Stewart bol úspešný a prekonal Lisutina! (1:0)

V predĺžení sa o víťazovi nerozhodlo, a tak uvidíme aj samostatné nájazdy!

53:11
    Viťaz si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za vrazenie odchádza sadnúť domáci obranca Trjamkin.

48:55
    Tréner Viťaza Podolsk si vyžiadal oddychový čas!

48:55
    Domáci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť hosťujúci Hennessy.

47:35
    Jekaterinburg si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie hokejky odchádza sadnúť hosťujúci Rybin.

42:48
    Viťaz si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť domáci Arkalov.

39:57
    V závere druhej tretiny si hokejisti domáceho Jekaterinburgu zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hodenie hokejky odchádza sadnúť Seleznjov.

31:48
    Viťaz Podolsk si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť domáci Lewandowski.

26:24
    Po skvelej prihrávke od Černova sa k zakončeniu na pravej strane dostal Simakov, no gólman Lisutin sa stihol rýchlo premiestniť a puk zachytil vo svojej výstroji!

23:57
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť domáci Alexej Simakov.

22:36
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť hosťujúci Vasiljev.

18:33
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť domáci Arkalov.

16:19
    Jekaterinburg dal gól!
    Domáci dokázali využiť početnú výhodu o jedného muža a vyrovnávajú! Po skvelej prihrávkovej kombinácii sa k puku dostal Lazarev, ktorý však nezakončoval a posunul ho na modrú čiaru pred Samiho Lepista. Ten pálil od modrej a jeho delovka napokon prešla cez cloniacich obrancov hostí až do Lisutinovej brány, no vďaka teču FJORORA MALYCHINA. Asistencie si pripisujú hráči Anton Lazarev a Sami Lepisto.

15:39
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za vyhodenie puku mimo ľadovej plochy odchádza sadnúť Golovkov.

07:33
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Domáci hrali síce už v plnom počte, no napokon dokázali prekonať gólmana Kovářa! Seleznjov napriahol svoju hokejku na modrej čiare, následne sa k teču dostal SERGEJ TOPOL, ktorý nedal domácemu gólmanovi žiadnu šancu. Asistenciu si pripisuje Jakov Seleznjov.

05:10
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Sergej Gusev.

Góly a asistencie: 17. Malychin (Lazarev, Lepisto), rozh. náj. Stewart – 8. Topol (Seleznjov)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Farafonov) – Gusev, Trjamkin, Viklund, Lepisto, Antonovskij, Antonov, Rybnickij, Teterin – Fjodorov, Toluzakov, Jefimov – Lazarev, Stewart, Malychin – Simakov, Černov, Jemelejev – Lewandowski, Strelcov, Arkalov.
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Ivančik) – Mezei, Pyett, Chafizulin, Malevič, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Kudinov – Hennessy, Rybin, Afinogenov – Soloduchin, Šitikov, Iggulden – Vasiljev, Topol, Kokšarov – Mamin, Makejev, Ivanov.

Rozhodca: Alexej Vasiljev, Eduard Odins – Juris Balodis, Jakov Palei