0:0 (0:0)
SC Cambuur Leeuwarden
cz Piatok 20.09.2013, 20:00 • De Adelaarshorst • Holandská Eredivisie

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu nizozemské ligy. Dnes se mezi sebou utkají Go Ahead Eagles a SC Cambuur Leeuwarden.

Domácí tým se nachází v tabulce na 10. místě se ziskem osmi bodů. Minulé kolo prohráli proti AZ Alkmaaru 3:0.

Hostující tým se nachází v tabulce na osmém místě. Také získal osm bodů, má ale lepší skóre. Minule kolo se mu podařilo porazit Heracles 2:0.

Vzájemné zápasy

20.03.2011Cambuur – Go Ahead Eagles 4:3
    16.10.2011 Go Ahead Eagles – Cambuur 4:1
    22.01.2012 Cambuur – Go Ahead Eagles 1:1
    31.08.2012 Go Ahead Eagles – Cambuur 1:1
    01.04.2013 Cambuur – Go Ahead Eagles 2:0

Go Ahead Eagles: Room – Schenk, Linden, Vriends, Schmidt – Türüc, Overgoor, Falkenburg – Houtkoop, Kolder, Antonia.
    Náhradníci: Amevor, Rijsdijk, Schroyen, Cummins, Lambooij, Godee, Kavak

SC Cambuur Leeuwarden: Nienhuis – Bijker, Laan, leeuwin, Droste – Ritzmaier, Bakker, El Makrini – Feldballe, Hemmen, Lukoki.
    Náhradníci: Pereira, Brands, Barto, Moorsel, Schokker, Dijkstra, Zeinstra

Rozhodčí: Janssen – Vree, Hoksbergen.

1

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. U míče jsou hosté, kteří nastoupili v modrých dresech. Domácí nastoupili v dresech žlutočervených.

3
    Nienguis si dal málem vlastní branku! Zpracoval totiž špatně míč a ten mu odskočil málem až do sítě.

5
    Nepřesná přihrávka Bakkera zastavila brejk hostů, u míče jsou tedy domácí.

6
    Domácí mají stále míč na svých kopačkách. Nyní kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

8
    Domácí fanoušci jsou zatím velmi aktivní, doufejme, že je napodobí i hráči na hřišti a budeme sledovat zajímavý fotbal.

10
    Máme za sebou prvních deset minut hry. Hra je zatím z obou stran opatrná a neviděli jsme ještě ani jednu střelu na branku.

11
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

12
    Centr z rohového kopu mířil pouze na hlavu Schnekovi, který míč odhlavičkoval do bezpečí.

13
    Domácí se snaží prosadit dlouhými nákopy na útočníky. To se jim ale zatím vůbec nedaří, protože většinu míčů sbírají hostující obránci.

15
    Svůj první rohový kop v dnešním zápase zahrají domácí hráči.

15
    Ten ale nedopadl nijak slavně. Centr z něj nenašel nikoho z útočících a u míče jsou hosté.

16
    Mohli jsme vidět první střelu dnešního zápasu. Tu vypustil na branku Antonia. Jeho střela však trefila pouze boční síť branky.

18
    Rohový kop pro hosty.

18
    Na centr z rohového kopu vyskočil nejvýše Leeuwin. Jeho hlavička mířila těsně nad branku.

20
    Türüc se dostal do zakončení zhruba ze dvaceti metrů. Jeho střelu Nienhuis dokázal chytit.

23
    Domácí hráči jsou nyní u míče a kombinují. Zatím sledujeme opravdu pro diváka nudné utkání, doufejme, že se to brzy změní.

24
    Domácí hráči zahrají volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů.

25
    K míči se postavil Schmidt. Jeho centr mířil pouze do rukavic Nienhuisovi.

27
    Vriends byl teď za svůj faul ve středu hřiště pokárán hlavním rozhodčím a může být jenom rád, že to zůstalo pouze u slovní domluvy.

27
    Hosté zahrávali rohový kop. Na centr z něj si skvěle naskočil Feldballe a svou hlavičkou orazítkoval pravou tyč!

27
    El Makrini viděl za svůj faul žlutou kartu.

28
    Domácí hráči zahrají volný přímý kop.

29
    Domácím se volný přímý kop vůbec nepodařil, a tak jsou u míče hosté.

29
    Na hřišti se začíná přiostřovat. Nyní vyfasoval žlutou kartu Schmidt.

30
    A další žlutá karta. Tu vyfasoval Bakker.

33
    Hra byla na dvě minuty přerušena kvůli zranění jednoho z hráčů, ale už nám opět pokračuje.

34
    Antonia provětral svou střelou rukavice Nienhuise. Ten míč pouze vyrazil na rohový kop.

35
    Z rohového kopu si nic domácí nevytvořili a u míče jsou nyní hosté.

36
    Tak to byl panečku závar ve vápně hostí! Domácí nastřelili tyč i břevno branky, skórovat se jim však nepodařilo.

39
    Hra se nyní odehrává ve středu hřiště. Oba týmy se do ničeho neženou.

40
    Falkenburg se dostal k míči a na nic nečekal a vypálil. Jeho střela mířila vysoko nad branku.

41
    Následně se dostal do šance Houtkoop. Jeho střelu však Nienhuis vyrazil.

42
    Na druhé straně veliká šance hostů! Kolder šel sám na Rooma. Room vyběhl a střelu skvělým zákrokem vyrazil!

43
    Tak to je velká nepříjemnost pro hosty. Van der Laan totiž vyfasoval za svůj ošklivý zákrok červenou kartu!

45+1
    Poločas se už jen tak dohrává, každou chvíli nám hlavní rozhodčí Janssen první poločas ukončí.

Tak nám skončil první poločas dnešního zápasu. Ten byl zatím celkem vyrovnaný a žádnému z týmů se nepodařilo skórovat. Hosté budou do druhé poločasu vstupovat s velkým hendikepem, protože ve 43. minutě byl vyloučen Laan. Druhý poločas nám začne zhruba ve 21:03.

46

46
    Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. Míč mají ve svém držení domácí.

46
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Feldballe, přichází Dijkstra.

48
    No jistě nás čeká ještě velmi zajímavý zápas. Vypadá to, že hosté i v oslabení nic nevzdávají a hrnou se do útoku.

49
    Domácí jsou u míče a kombinují na útočné polovině.

50
    Skvělý Nienhuis! Nejprve vyrazil střelu Koldera, poté vyrazil i dorážku Houtkooopa.

52
    Hosté se snaží hru uklidnit a kombinují na své polovině.

53
    Dobrý centr do vápna hostů nevyužil Kolder, protože na míč těsně nedosáhl.

55
    Houtkoop skvěle přešel přes dva obránce a propracoval se až ke střele. Ta byla ale nepřesná a minula branku.

56
    Hosté zatím tlaku domácích odolávají. Nyní zabránil šanci dobrým obraným zákrokem Bijker.

59
    Schmidt zakončil kombinaci domácích střelou zpoza šestnáctky. Ta byla velmi nepřesná a branku vůbec netrefila.

63
    Hosté se opět snaží hru uklidnit, ale moc se jim to nedaří. Domácí stále kombinují před vápnem.

65
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

65
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Lukoki, přichází Brands.

66
    Domácí si v dnešním zápase lámou zuby hlavně na nepřesných přihrávkách, právě kvůli nim většina akcí skončí bez něčeho většího.

70
    Domácí mají sice míč na svých kopačkách většinu zápasu, co je jim to ale platné, když skoro vůbec nestřílejí.

71
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Antonia, přichází Godee.

74
    Hosté zahrávali volný přímý kop. Na centr z něj nejvýše vyskočil Brands. Jeho hlavička neměla ale dostatečnou razanci a navíc byla nepřesná.

76
    Na to, že domácí hrají přesilovku již od 43. minuty, je to hodně velká bída. Od této doby si nevytvořili prakticky vůbec nic.

77
    Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale nepíská a hra pokračuje.

78
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

79
    Dvě velká šance domácích. Tu první – střelu Falkenbruga vyrazil Nienhuis. Druhou šanci na skórování si posléze vypracoval Schmidt. Jeho střela ale branku těsně minula.

81
    Máme před sebou poslední desetiminutovku. Uvidíme, jestli se domácím podaří tlak přeměnit v tolik tíženou branku.

83
    A stále nic... Dnes je prostě obrana hostí neprorazitelná a když už jí náhodou někdo prorazí, pomůže tyč nebo dnes dobře chytající Nienhuis.

85
    Na druhé straně se dostal ke střele Ritzmaier. Jeho střela byla spíše takový malý propagační pokus, který vůbec netrefil branku.

87
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Houtkoop, přichází Rijsdijk.

88
    Tak to už je opravdu smůla! Střídající Rijsdijk trefil svou střelou tyč!

89
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Falkenburg, přichází Lambooij.

90
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Hemmen, přichází Barto.

90+2
    Vypadá to, že domácím se již nepodaří vyrovnat. Hosté totiž budou zahrávat volný přímý kop.

90+3
    Hosté stále drží míč daleko od své branky.

Tak máme za sebou dnešní zápas. Ten končí remízou 0:0. Domácí sice hráli celý druhý poločas přesilovku, tlak se jim ale přeměnit v branku nepodařil. Hosté dnes dobře bránili a bodík si dnes zaslouží. To je ode mne dnes vše, příjemný zbytek večera. (21:52:44)