2:1 (1:0)
Elche CF
Piatok 20.09.2013, 21:00Španielska LaLiga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť. Dovidenia pri ďalších online prenosoch. (22:59:12)

Skončil zápas medzi Osasunou Pamplona a Elche CF v ktorom domáci víťazia 2:1, po napínavom závere. Na začiatku druhého polčasu strelila Osasuna gól a dlho kontrolovala hru a vyzeralo to, že poľahky dokráča k trom bodom. Lenže v závere vyprodukoval jeden z obrancov Osasuny v pokutovom území ruku a nariadenú penaltu premenil Albacar. Vďaku tomu mali hostia v závere ešte možnosť vyrovnať ale domáci sa ubránili a v dôležitom zápase tak bodujú naplno a hostia odídu z prázdnou.

90+4
    Domáci si dali pozor pri rohu a odkopávajú preč.

90+4
    Fidel vybojoval roh pre hostí.

90+4
    Na trávniku ostáva ležať domáci hráč a skvele naťahuje čas.

90+3
    Hostia nakopávajú dlhé lopty dopredu.

90+3
    Domáci držia loptu na súperovej polovici.

90+2
    Lopta pri bráne hostí, teraz domáci skvele bránia.

90
    Rozhodca nadstavil 4 minúty k dobru a Elche sa nadychuje k záverečnému náporu.

89
    Andrés Fernández sa necháva ošetriť.

88
    Elche dalo gól!
    ADU ALBACAR poslal loptu z bieleho bodu k tyči a nedal Andrésovi Fernándezovi šancu.