Bohemians – Táborsko 1:1 (kon.) | Zlín – Třinec 3:0 (kon.)
FC Zlín
3:0 (2:0)
FK Třinec
cz Piatok 20.09.2013, 18:00 • Letná (6.375) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Hlavní rozhodčí ani nenastavoval a rovnou odpískal konec. Ševci zvítězili 3:0, když rozhodovali zejména úvody obou poločasů. Za domácí tým se prosadil nejprve v páté minutě Malý. Z penalty se prosadil Železník, jenž přidal ihned ve 46. minutě i třetí branku zápasu. Domácí dnes zaslouženě vítězí. (19:51:16)

90
    Bublák vytancoval z přečíslení a rovnou vysunul Salachnu, který zhatil nadějnou akci ševců, když přišel o míč.

89
    Martin Hruška posunul na Hájka, ale sudí odpískal ofsajd. Velmi zajímavé rozhodnutí pomezního, jenž zřejmě prováhal ideální moment pro zvednutí praporku.

88
    Lukáš Holík přišel o kopačku a přímo na trávníku nyní v poklidu přezouvá své obutí.

87
    A další faul. Salachna inkasoval ve vzduchu zřejmě do žeber, ale ve hře pokračuje.

85
    Robert Bartolomeu rozehrál standardní situaci, kterou odrazila obrana přímo k Radimu Bublákovi, jenž nepálil přesvědčivě.

84
    Zápas je dávno rozhodnut a na hřišti zbytečně plynou vášně. Hra by se měla uklidnit, aby nedošlo ke zbytečným vyloučením.

83
    Lukáš Holík zůstává ležet na trávníku a Petr Cigánek mu ještě stihl pěkně vyčinit.

82
    Posledním čerstvým hráčem je Michael Hupka, jenž nahrazuje Martina Motyčku.

80
    Malcharek musí nuceně střídat. Na jeho místo přichází Martin Hruška.

80
    Hra pokračuje po přerušení.

78
    Pavel Malcharek se již poněkolikáté ocitl na trávníku a na hřiště musí i zlínští maséři.

77
    Hezké akce na obou stranách. Kubica zastavil hezkou kombinaci Třince až na malém vápně.

75
    Lukáš Holík dostal míč od Malcharka mezi obránce, ale zradilo jej špatné zpracování.

74
    Po hezké narážečce už hosté směřovali do šestnátky, ale tam na poslední chvíli míč zastavil zlínský obránce.

72
    Dnešní utkání sleduje 976 diváků.

71
    A máme tady střídání také na straně domácích. Odchází střelec dvou gólů Lukáš Železník, kterého nahrazuje Robert Bartolomeu.

69
    A nyní vidíme druhé střídání na straně hostů. Odchází Petr Wojnar, kterého nahrazuje Tomáš Dostál.

69
    Na centr Davida Hubáčka si naskočil Lukáš Železník, ale svůj pokus neumístil přesně. Bruk pouze kontroloval míč, který zapadl až za jeho branku.