Go Ahead Eagles
0:0 (0:0)
SC Cambuur Leeuwarden
cz Piatok 20.09.2013, 20:00 • De Adelaarshorst • Holandská Eredivisie

Tak máme za sebou dnešní zápas. Ten končí remízou 0:0. Domácí sice hráli celý druhý poločas přesilovku, tlak se jim ale přeměnit v branku nepodařil. Hosté dnes dobře bránili a bodík si dnes zaslouží. To je ode mne dnes vše, příjemný zbytek večera. (21:52:44)

90+3
    Hosté stále drží míč daleko od své branky.

90+2
    Vypadá to, že domácím se již nepodaří vyrovnat. Hosté totiž budou zahrávat volný přímý kop.

90
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Hemmen, přichází Barto.

89
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Falkenburg, přichází Lambooij.

88
    Tak to už je opravdu smůla! Střídající Rijsdijk trefil svou střelou tyč!

87
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Houtkoop, přichází Rijsdijk.

85
    Na druhé straně se dostal ke střele Ritzmaier. Jeho střela byla spíše takový malý propagační pokus, který vůbec netrefil branku.

83
    A stále nic... Dnes je prostě obrana hostí neprorazitelná a když už jí náhodou někdo prorazí, pomůže tyč nebo dnes dobře chytající Nienhuis.

81
    Máme před sebou poslední desetiminutovku. Uvidíme, jestli se domácím podaří tlak přeměnit v tolik tíženou branku.

79
    Dvě velká šance domácích. Tu první – střelu Falkenbruga vyrazil Nienhuis. Druhou šanci na skórování si posléze vypracoval Schmidt. Jeho střela ale branku těsně minula.

78
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

77
    Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale nepíská a hra pokračuje.

76
    Na to, že domácí hrají přesilovku již od 43. minuty, je to hodně velká bída. Od této doby si nevytvořili prakticky vůbec nic.

74
    Hosté zahrávali volný přímý kop. Na centr z něj nejvýše vyskočil Brands. Jeho hlavička neměla ale dostatečnou razanci a navíc byla nepřesná.

71
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Antonia, přichází Godee.

70
    Domácí mají sice míč na svých kopačkách většinu zápasu, co je jim to ale platné, když skoro vůbec nestřílejí.

66
    Domácí si v dnešním zápase lámou zuby hlavně na nepřesných přihrávkách, právě kvůli nim většina akcí skončí bez něčeho většího.

65
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Lukoki, přichází Brands.

65
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

63
    Hosté se opět snaží hru uklidnit, ale moc se jim to nedaří. Domácí stále kombinují před vápnem.

59
    Schmidt zakončil kombinaci domácích střelou zpoza šestnáctky. Ta byla velmi nepřesná a branku vůbec netrefila.

56
    Hosté zatím tlaku domácích odolávají. Nyní zabránil šanci dobrým obraným zákrokem Bijker.

55
    Houtkoop skvěle přešel přes dva obránce a propracoval se až ke střele. Ta byla ale nepřesná a minula branku.

53
    Dobrý centr do vápna hostů nevyužil Kolder, protože na míč těsně nedosáhl.

52
    Hosté se snaží hru uklidnit a kombinují na své polovině.

50
    Skvělý Nienhuis! Nejprve vyrazil střelu Koldera, poté vyrazil i dorážku Houtkooopa.

49
    Domácí jsou u míče a kombinují na útočné polovině.

48
    No jistě nás čeká ještě velmi zajímavý zápas. Vypadá to, že hosté i v oslabení nic nevzdávají a hrnou se do útoku.

46
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Feldballe, přichází Dijkstra.

46
    Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. Míč mají ve svém držení domácí.

46

Tak nám skončil první poločas dnešního zápasu. Ten byl zatím celkem vyrovnaný a žádnému z týmů se nepodařilo skórovat. Hosté budou do druhé poločasu vstupovat s velkým hendikepem, protože ve 43. minutě byl vyloučen Laan. Druhý poločas nám začne zhruba ve 21:03.

45+1
    Poločas se už jen tak dohrává, každou chvíli nám hlavní rozhodčí Janssen první poločas ukončí.

43
    Tak to je velká nepříjemnost pro hosty. Van der Laan totiž vyfasoval za svůj ošklivý zákrok červenou kartu!

42
    Na druhé straně veliká šance hostů! Kolder šel sám na Rooma. Room vyběhl a střelu skvělým zákrokem vyrazil!

41
    Následně se dostal do šance Houtkoop. Jeho střelu však Nienhuis vyrazil.

40
    Falkenburg se dostal k míči a na nic nečekal a vypálil. Jeho střela mířila vysoko nad branku.

39
    Hra se nyní odehrává ve středu hřiště. Oba týmy se do ničeho neženou.

36
    Tak to byl panečku závar ve vápně hostí! Domácí nastřelili tyč i břevno branky, skórovat se jim však nepodařilo.

35
    Z rohového kopu si nic domácí nevytvořili a u míče jsou nyní hosté.

34
    Antonia provětral svou střelou rukavice Nienhuise. Ten míč pouze vyrazil na rohový kop.

33
    Hra byla na dvě minuty přerušena kvůli zranění jednoho z hráčů, ale už nám opět pokračuje.

30
    A další žlutá karta. Tu vyfasoval Bakker.

29
    Na hřišti se začíná přiostřovat. Nyní vyfasoval žlutou kartu Schmidt.

29
    Domácím se volný přímý kop vůbec nepodařil, a tak jsou u míče hosté.

28
    Domácí hráči zahrají volný přímý kop.

27
    El Makrini viděl za svůj faul žlutou kartu.

27
    Hosté zahrávali rohový kop. Na centr z něj si skvěle naskočil Feldballe a svou hlavičkou orazítkoval pravou tyč!

27
    Vriends byl teď za svůj faul ve středu hřiště pokárán hlavním rozhodčím a může být jenom rád, že to zůstalo pouze u slovní domluvy.

25
    K míči se postavil Schmidt. Jeho centr mířil pouze do rukavic Nienhuisovi.

24
    Domácí hráči zahrají volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů.

23
    Domácí hráči jsou nyní u míče a kombinují. Zatím sledujeme opravdu pro diváka nudné utkání, doufejme, že se to brzy změní.

20
    Türüc se dostal do zakončení zhruba ze dvaceti metrů. Jeho střelu Nienhuis dokázal chytit.

18
    Na centr z rohového kopu vyskočil nejvýše Leeuwin. Jeho hlavička mířila těsně nad branku.

18
    Rohový kop pro hosty.

16
    Mohli jsme vidět první střelu dnešního zápasu. Tu vypustil na branku Antonia. Jeho střela však trefila pouze boční síť branky.

15
    Ten ale nedopadl nijak slavně. Centr z něj nenašel nikoho z útočících a u míče jsou hosté.

15
    Svůj první rohový kop v dnešním zápase zahrají domácí hráči.

13
    Domácí se snaží prosadit dlouhými nákopy na útočníky. To se jim ale zatím vůbec nedaří, protože většinu míčů sbírají hostující obránci.

12
    Centr z rohového kopu mířil pouze na hlavu Schnekovi, který míč odhlavičkoval do bezpečí.

11
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

10
    Máme za sebou prvních deset minut hry. Hra je zatím z obou stran opatrná a neviděli jsme ještě ani jednu střelu na branku.

8
    Domácí fanoušci jsou zatím velmi aktivní, doufejme, že je napodobí i hráči na hřišti a budeme sledovat zajímavý fotbal.

6
    Domácí mají stále míč na svých kopačkách. Nyní kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

5
    Nepřesná přihrávka Bakkera zastavila brejk hostů, u míče jsou tedy domácí.

3
    Nienguis si dal málem vlastní branku! Zpracoval totiž špatně míč a ten mu odskočil málem až do sítě.

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. U míče jsou hosté, kteří nastoupili v modrých dresech. Domácí nastoupili v dresech žlutočervených.

1

Go Ahead Eagles: Room – Schenk, Linden, Vriends, Schmidt – Türüc, Overgoor, Falkenburg – Houtkoop, Kolder, Antonia.
    Náhradníci: Amevor, Rijsdijk, Schroyen, Cummins, Lambooij, Godee, Kavak

SC Cambuur Leeuwarden: Nienhuis – Bijker, Laan, leeuwin, Droste – Ritzmaier, Bakker, El Makrini – Feldballe, Hemmen, Lukoki.

01.04.2013 Cambuur – Go Ahead Eagles 2:0

Domácí tým se nachází v tabulce na 10. místě se ziskem osmi bodů. Minulé kolo prohráli proti AZ Alkmaaru 3:0.

Hostující tým se nachází v tabulce na osmém místě. Také získal osm bodů, má ale lepší skóre. Minule kolo se mu podařilo porazit Heracles 2:0.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu nizozemské ligy. Dnes se mezi sebou utkají Go Ahead Eagles a SC Cambuur Leeuwarden.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.