Valencia – Swansea 0:3 (kon.) | Gallen – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | D. Záhreb – Odesa 1:2 (kon.)
Eindhoven – Razgrad 0:2 (kon.) | Liége – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (kon.)
Maribor – Kazaň 2:5 (kon.) | Waregem – Wigan 0:0 (kon.) | Pandurii – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.)
Fiorentina – Ferreira 3:0 (kon.) | Tel Aviv – APOEL 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Genk 0:1 (kon.)
Thun – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Praia – Sevilla 1:2 (kon.) | Freiburg – Liberec 2:2 (kon.)
Guimarães – Rijeka 4:0 (kon.) | Real Betis – Lyon 0:0 (kon.) | Limassol – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Lazio – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Tiraspol – Machačkala 0:0 (kon.) | Tottenham – Tromso 3:0 (kon.)
Haifa – Alkmaar 0:1 (kon.) | Solún – Karaganda 2:1 (kon.)
Lazio Rím
1:0 (0:0)
Légia Varšava
Štvrtok 19.09.2013, 21:05 • Stadio Olimpico • Európska liga

88
    A mohlo byť 2:0! Po rohovom kope prišla hlavička Novarettiho a Skaba len s ťažkosťami odvrátil na ďalší rohový kop.

83
    Posledné striedanie na strane domáceho tímu prichádza v 83. minúte, znamená to, že z ihriska sa poberie Keita, opačnou stranou vybieha Novaretti.

81
    Vo veľkej príležitosti na vyrovnanie sa ocitol Radović, ktorý sa dokázal dostať až cez trojicu obrancov, pred brankárom Marchettim však na poslednú chvíľu zasiahla obrana tak ako mala a znemožnila mu tak vystreliť z bezprostrednej blízkosti.

75
    Druhý raz v zápase strieda aj domáci tím, hraciu plochu opúšťa strelec zatiaľ jediného gólu Hernanes, vymení ho Lulić.

70
    Zdá sa, že Vrdoljak nebude môcť v zápase pokračovať, z trávnika preto odchádza v 70. minúte, nahradí ho Jodłowiec.

70
    Strieda aj tím domácich, z ihriska odkráčal Ederson, toho vymení Ledesma.

68
    To znamená, že z ihriska odíde Saganowski, ktorého nahradí Kucharczyk.

66
    Z priameho kopu nedokázali hostia nič vyťažiť, naopak na opačnej strane mohol Hernanes udrieť druhý raz v zápase! Pred hranicou šestnástky si spravil priestor, vystrelil, triafa však iba pravú tyč Skabovej brány!

65
    Kosecki to skúšal po ľavom krídle, tam sa ho snažil zastaviť Onazi. Pomohol si pritom rukami a stiahol Koseckiho za dres. Za tento nedovolený zákrok uvidí pochopiteľne aj žltú kartu.

53
    Lazio dalo gól! Domácim sa to nakoniec podarilo! Pred brankára Skabu priletel center podobný akých ich už dnes priletelo niekoľko, tentoraz si ale obrana nedokázala ustrážiť ANDERSONA HERNANESA, ktorý zakončil hlavou a posiela svoj tím do vedenia!

30
    Prvú žltú kartu v zápase vidíme v 30. minúte, uvidí ju za hru rukou Ederson. Treba však poznamenať, že aj keď to tak sprvu vyzeralo, nešlo o úmyselnú hru rukou. Rozhodca tak mohol radšej nechať kartu to vrecku.

22
    Z ničoho nič prišla obrovská šanca na otvorenie skóre na strane hostí! Po vynikajúcej prihrávke za obranu sa v zakončení vo vnútri pokutového územia ocitol Kosecki, Marchetti ale vytiahol pohotový zákrok a strelu vyráža na roh.