Valencia – Swansea 0:3 (kon.) | Gallen – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | D. Záhreb – Odesa 1:2 (kon.)
Eindhoven – Razgrad 0:2 (kon.) | Liége – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (kon.)
Maribor – Kazaň 2:5 (kon.) | Waregem – Wigan 0:0 (kon.) | Pandurii – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.)
Fiorentina – Ferreira 3:0 (kon.) | Tel Aviv – APOEL 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Genk 0:1 (kon.)
Thun – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Praia – Sevilla 1:2 (kon.) | Freiburg – Liberec 2:2 (kon.)
Guimarães – Rijeka 4:0 (kon.) | Real Betis – Lyon 0:0 (kon.) | Limassol – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Lazio – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Tiraspol – Machačkala 0:0 (kon.) | Tottenham – Tromso 3:0 (kon.)
Haifa – Alkmaar 0:1 (kon.) | Solún – Karaganda 2:1 (kon.)
Pandurii Lignitul Târgu Jiu
0:1 (0:1)
FC Dnipro Dnipropetrovsk
Štvrtok 19.09.2013, 19:00Európska liga

Toľko teda k dnešnému futbalu. Ostaňte aj naďalej verní Onlajny.eu!Dobrú noc Vám praje Lukáš Pancurák, niekedy nabudúce dovidenia! (21:01:43)

Je za nami zápas základnej skupiny Európskej ligy medzi domácim Pandurii Lignitul Târgu Jiu a hosťami z FC Dnipro Dnipropetrovsk, ktorý sa skončil úspešnejšie pre hostí. Tí si po výhre 0:1 odnášajú 3 body do tabuľky E skupiny. V zápse sa dokázal presadiť len Rodaň v 38. minúte, hoci šancí na to bolo požehnane. Na konci prvého polčasu mohol náskok zvýšiť Matheus, výborne však proti nemu zakročil Ungurusan. V 72. inúte prekvapil Bojka svojou "žabkou" Ciucur, lopta však tesne minuloa priestor troch žrdí. V 94. minúte sa osamotený Selezňov nepresadil proti Stancovi, keď prekopol bránu. V poslednej šanci zápsu sa ocitol Ciutur, ktorého s problémami ale predsa vychytal Bojko.

90+5
    Žltú kartu ešte vidí Šachov.

90+5
    Na absolútny záver obrovská šanca Ciutura, ktorého vychytal Bojko a loptu podržal až fo odpískania konca zápasu.

90+4
    V závere zápasu sa ešte mohol presadiť hosťujúci Selezňov, ktorý osamotený proti Stancovi prekopol bránu!

90+3
    Domáci sa pokúšajú o záverečný tlak.

90+1
    Enrico teraz napálil loptu celou silou z blízkosti do hlavy Rotaňa, ktorý padol ako zhnitá hruška. NIet sa čomu diviť, Rotaňovi už prichádzajú na pomoc lekári, vyzerá to tak že bude v poriadku.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Na rohy je to 1:6 v prospech Dnipra.

90
    Na začiatku 90. minúty mal k dispozícii roh Enrico, ten ale loptu netrafil úplne ideálne.

88
    Posledné striedanie na starne hostí, Zozulju nahradí Kulakov.

87
    Žltou kartou po faule v strede ihriska odmenený domáci Paulinho.

86
    Ako blesk z jasného neba sa v pokutovom území zjavil Adrović, ktorý akrobaticky zakončil len do Mazucha!

85
    Práve Konopljanka teraz striea, nahradí ho Shakov.

84
    Rotan poslal center od rohovej zástavky na konopljanku za pokutové územie, ten s loptou na kopačke tak dlho rozmýšľal čo s ňou, až o ňu napokon prišiel.

83
    Je to pochopiteľné, na vyrovnanie im ostáva už len 7 minút.

82
    Faul na Erica v strede ihriska, Pandurii rýchlo rozohrávajú.

80
    Desať minút pred koncom prvého polčasu sme videli zaujímavú situáciu, keď Konopljanka centroval na hlavu Zozulju, ten hlavičkoval z veľkého uhla a lopta skončila pred bránou Stancu. Ten si s ňou nasledne poradil.