Valencia – Swansea 0:3 (kon.) | Gallen – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | D. Záhreb – Odesa 1:2 (kon.)
Eindhoven – Razgrad 0:2 (kon.) | Liége – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (kon.)
Maribor – Kazaň 2:5 (kon.) | Waregem – Wigan 0:0 (kon.) | Pandurii – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.)
Fiorentina – Ferreira 3:0 (kon.) | Tel Aviv – APOEL 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Genk 0:1 (kon.)
Thun – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Praia – Sevilla 1:2 (kon.) | Freiburg – Liberec 2:2 (kon.)
Guimarães – Rijeka 4:0 (kon.) | Real Betis – Lyon 0:0 (kon.) | Limassol – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Lazio – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Tiraspol – Machačkala 0:0 (kon.) | Tottenham – Tromso 3:0 (kon.)
Haifa – Alkmaar 0:1 (kon.) | Solún – Karaganda 2:1 (kon.)
Lazio Rím
1:0 (0:0)
Légia Varšava
Štvrtok 19.09.2013, 21:05 • Stadio Olimpico • Európska liga

83
    Posledné striedanie na strane domáceho tímu prichádza v 83. minúte, znamená to, že z ihriska sa poberie Keita, opačnou stranou vybieha Novaretti.

75
    Druhý raz v zápase strieda aj domáci tím, hraciu plochu opúšťa strelec zatiaľ jediného gólu Hernanes, vymení ho Lulić.

70
    Zdá sa, že Vrdoljak nebude môcť v zápase pokračovať, z trávnika preto odchádza v 70. minúte, nahradí ho Jodłowiec.