Valencia – Swansea 0:3 (kon.) | Gallen – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | D. Záhreb – Odesa 1:2 (kon.)
Eindhoven – Razgrad 0:2 (kon.) | Liége – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (kon.)
Maribor – Kazaň 2:5 (kon.) | Waregem – Wigan 0:0 (kon.) | Pandurii – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.)
Fiorentina – Ferreira 3:0 (kon.) | Tel Aviv – APOEL 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Genk 0:1 (kon.)
Thun – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Praia – Sevilla 1:2 (kon.) | Freiburg – Liberec 2:2 (kon.)
Guimarães – Rijeka 4:0 (kon.) | Real Betis – Lyon 0:0 (kon.) | Limassol – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Lazio – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Tiraspol – Machačkala 0:0 (kon.) | Tottenham – Tromso 3:0 (kon.)
Haifa – Alkmaar 0:1 (kon.) | Solún – Karaganda 2:1 (kon.)
Sheriff Tiraspol
0:0 (0:0)
Anži Machačkala
Štvrtok 19.09.2013, 21:05Európska liga

Prvý polčas boli lepší hostia, ten druhý zase domáci. Remíza je tak pre oba tímy asi spravodlivá.Ja sa s vami lúčim a pri ďalších onlajnoch dovidenia. (23:02:42)

90+4
    Ovšem Luvannor nepresne rozohral a musel faulovať Gatagova.

90+4
    Ešte žltá karta pre Jucileiu a posledný priamy voľný kop z veľkej vzdialenosti pre domácich.

90+3
    Luvannor z diaľky tesne míňa vzdialenejšiu tyč! Na štadióne to len tak zahučalo.

90+1
    Tento polčas hrajú domáce o mnoho lepšie a i v závere stretnutia sa snažia o víťazný gól.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Adeleye vidí žltú kartu za zákrok pri penaltovom území na Isu.

89
    Isa mal tentoraz výbornú pozíciu a jeho ranu k vzialenejšej žrdi zrazil jeden z obrancov hostí! O chvíľu neskôr sa situácia opakovala!

87
    Grigalava z diaľky minul bližšiu tyč.

86
    Posledné striedanie hostí, za Abdulavova sa na ihrisko pozrie Gatagov.

85
    Solomatin fauloval Fernanda, ktorý šiel do nebezpečného protiútoku a vidí za to žltú kartu.

85
    Teď Isa fauloval Burmistrova.

84
    Na strane domácich neprešiel Isa, za Machačkala samostatne neuspel zase Abdulavov.