Cyprus – Taliansko 0:2 (kon.) | Bosna – Rakúsko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Holandsko 0:1 (kon.)
Fínsko – Anglicko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Chorvátsko 0:2 (kon.) | Slovensko U21 – Gruzínsko U21 1:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:6 (kon.) | Slovensko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Sev. Írsko 1:0 (kon.)
Bielorusko – Francúzsko 1:2 (kon.) | Španielsko – Albánsko 4:0 (kon.) | Írsko – Nemecko 0:4 (kon.)
Slovensko U21
1:0 (1:0)
Gruzínsko U21
Pondelok 09.09.2013, 19:00Kvalifikácia na ME U21

Koniec!
    Aj keď s odretými ušami, ale slovenskí futbalisti si pripisujú do tabuľky ďalšie 3 body a v tabuľke ich už majú celkovo 6. V druhom polčase síce hostia poriadne zatlačili, ale vo viacerých tutovkách im v skórovaní zabránil dnes perfektne chytajúci Le Giang. O jediný presný zásah v stretnutí sa ešte v 18. minúte postaral hlavičkou po rohu Adam Zreľák.

To je od nás pre dnešok všetko. Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás niekedy nabudúce. (20:50:10)

90+2
    Loptu Le Giang zakopol na vlastnú útočnú polovicu, už ju hlavne nepustiť späť...

90+1
    Teixeira sa dopustil faulu a po ňom mali hostia k dispozícii štandardku z niečo viac než 20 metrov. Chanturia tvrdo vypálil, ale iba nad brvno.

90
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta základnej hracej doby. Gruzínci pri lopte a tlačia sa do zakončenia.

89
    Zreľák vo vápne zobral všetko na seba a nevolil prihrávku na opačnú stranu na Lásika. Možno chyba, možno nie – lopta však v sieti gruzínskeho celku nekončí.

88
    Lopta v rukách nášho gólmana, ktorý bude rozohrávať veľmi pomaly a veľmi ďaleko.

87
    Tak napokon nie. Mészáros krížnou prihrávkou našiel Schranza, ten o loptu na ľavej strane pri postrannej čiare prišiel.

86
    Aj tentokrát mierila lopta po odkope od rohovej zástavky pred Le Gianga, ale opäť z toho zakončenie nebolo. Slováci sa musia naďalej brániť.

85
    Rohový kop zahratý k bližšej žrdi a situácia sa zopakuje.

84
    Chanturia posúval loptu pred bránu, ale našťastie ju v poslednej chvíli na rohový kop zakopol Gyömbér.

83
    Náš súper stále na útočnej polovici. Pokračujú poriadne horúce minúty pre náš tím.

82
    Patrik Le Giang v týchto chvíľach jednoznačne najlepším hráčom nášho mužstva. Aj tentokrát zlikvidoval strelu do protipohybu, hostia si na ňom môžu aj zuby vylámať, ale skórovať sa im nedarí.

81
    Le Giang sa opäť ukázal. Proti tečovanej strele, ktorá pôvodne letela z kopačky Papavu vytiahol vo výskoku nádherný zákrok.

80
    Lopta napokon až veľmi nápadne nakrátko rozohraná na Teixeiru, jeho okamžitá bomba skončila nad bránou hostí.

79
    Slováci získali výhodu štandardky, ale nie a nie ju rozohrať. Gruzínci stavajú múr príliš blízko, rozhodca ich musí usmerniť.