Cyprus – Taliansko 0:2 (kon.) | Bosna – Rakúsko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Holandsko 0:1 (kon.)
Fínsko – Anglicko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Chorvátsko 0:2 (kon.) | Slovensko U21 – Gruzínsko U21 1:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:6 (kon.) | Slovensko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Sev. Írsko 1:0 (kon.)
Bielorusko – Francúzsko 1:2 (kon.) | Španielsko – Albánsko 4:0 (kon.) | Írsko – Nemecko 0:4 (kon.)
Írsko
0:4 (0:3)
Nemecko
cz Pondelok 09.09.2013, 20:45 • The Showgrounds , Sligo • Kvalifikácia na ME U21

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:35:11)

Je dobojováno. Jasným vítězstvím v poměru 4:0 si mladíci Německa vybojovali cenné tři body ze hřiště Irska, které se dnes nedokázalo prosadit. Hosté dokonale zápas ovládli, soupeři takřka nepůjčovali míč a zaslouženě vítězí.

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, míč mají na svých kopačkách hosté.

90+2
    Ve druhé minutě nastaveného času se ještě ke střele dostává P. Hofmann, to byla velmi dobrá střela, McCarey nadvakrát chytá!

90
    Je tu devadesátá minuta dnešního utkání, Bittencourtovo střela míří pouze nad branku.

88
    S rohovými kopy jako by se nám v závěru doslova roztrhl pytel, Murray rozehrává z pravé strany, míč se dostává k Smithovi, který pálí z voleje, to byla dobrá střela! Ter Stegen chytá.

87
    Rohový kop mají k dispozici tentokrát fotbalisté Irska, McGinty centruje do pokutového území, Duffy hlavičkuje, ale ter Stegen byl pozorný.

86
    Bittencourt rozehrává z pravé strany. Goretzka hlavičkuje nad branku.

85
    Schulzovo střela zablokována, je to rohový kop pro Německo.

83
    Německo právě vstřelilo branku!
    PHILIPP HOFMANN se prodral do zakončení uvnitř pokutového území a i přes dva bránící hráče soupeře vystřelil, jeho křižná střela končí v síti!

82
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází O´Brien, přichází Burke.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka O´Brien se dostává do šance, ter Stegen skvělým zákrokem chytá.

78
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Reilly, přichází Grealish.

77
    Murray rozehrává z levé strany, obrana Německa odvrací.

77
    Irsko má k dispozici rohový kop.

75
    Zranění Leitnera je zřejmě vážnější a střelec prvního gólu již nemůže pokračovat v zápase.

74
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Leitner, přichází Knoche.

73
    Střelec prvního gólu, Němec Leitner, musí být ošetřován pro nespecifikované zranění levé nohy, které mu ale nikdo jiný nezpůsobil.

72
    McGinty střílí ze středu, z hranice pokutového území, jednoduchá střela, ter Stegen chytá.