Cyprus – Taliansko 0:2 (kon.) | Bosna – Rakúsko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Holandsko 0:1 (kon.)
Fínsko – Anglicko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Chorvátsko 0:2 (kon.) | Slovensko U21 – Gruzínsko U21 1:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:6 (kon.) | Slovensko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Sev. Írsko 1:0 (kon.)
Bielorusko – Francúzsko 1:2 (kon.) | Španielsko – Albánsko 4:0 (kon.) | Írsko – Nemecko 0:4 (kon.)
Bosna a Hercegovina
0:2 (0:2)
Rakúsko
cz Pondelok 09.09.2013, 17:00 • Bilino Polje, Zenica • Kvalifikácia na ME U21

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:03:16)

Je to tak! Kvalifikační utkání na Mistrovství Evropy fotbalistů do jednadvaceti let ve čtvrté skupině mezi domácí Bosnou a Hercegovinou a Rakouskem je za námi! Zápas se lámal v prvním poločase, kde byli hosté jasně aktivnějším celkem a vstřelili dvě branky. Druhý poločas už hráli, co potřebovali a získávají tedy hodně důležité tři body.

90+2
    Poslední domácí útok končí v zámezí a hlavní sudí Şimşek nejspíše odpíská každou chvíli konec utkání.

90+1
    Poslední střídání v tomto zápase. Ze hřiště míří Piesinger, toho nahrazuje Möschl.

90
    Rozeběhla se nám poslední minuta základní hrací doby. Rakousko už bez problémů hájí dvougólové vedení.

89
    Grahovac si pomohl útočným faulem, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu.

88
    Tak možná ano. Třetí rohový kop Bosny a Hercegoviny v tomto zápase. Jak s nim domácí naloží?

87
    Snaha domácím rozhodně nelze upřít, ale už to vypadá, že nedojde ani ke snížení skóre.

86
    Další hodně tvrdý zákrok Kruniće na Schauba, tentokráte bez karty.

85
    Teď už to ale jinak, než za cenu žluté karty nešlo. Tu vidí Schaub.

84
    Řadu faulů ve středu hřiště teď řeší hlavní rozhodčí jen slovní domluvou.

82
    Asi největší šance domácích v tomto zápase! Maletić z dobré pozice míří vedle brány Rieglera!

81
    Vstupujeme do poslední desetiminutovky tohoto zápasu a zdá se, že o vítězi už je rozhodnuto.

80
    Pro centr Zakariće si bez problémů došel Riegler, který míč drží v náručí.

79
    Rohový kop i na druhé straně, pro domácí fotbalisty teprve druhý v dnešním zápase.

78
    Rohový kop rozehrál opět Tobias Kainz. V pokutovém území si ovšem hodně tvrdě počínal Farkas, kterému je pískán útočný faul.

77
    Na druhé straně už šestý roh Rakouska, které teď zahrozilo hodně rychlým brejkem.