Kladno – Otrokovice 1:6 (kon.) | Bulldogs – Pardubice 4:8 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 5:3 (kon.)
Ostrava – Chodov 4:9 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 2:6 (kon.)
FbŠ Bohemians
5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 08.09.2013, 18:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga (CZ)

36:25
    Hostující Jastřembský dostává dvě minuty za bránění ve hře.

27:29
    Síly na hřišti se vyrovnají. Na trestnou lavici putuje na dvě minuty domácí hráč Kisugite za nedovolené bránění.

25:47
    Přesilovku si zahrají domácí. Hosté špatně střídali a dostávají dvě minuty. Trest odpyká Heczko.

20:01
    Domácí Kordoš obdržel dvě minuty za zdržování hry. Odpyká tak trest pro svůj tým, neboť se na hrací plochu dostavil se zpožděním.

12:26
    Chlumský vyloučen na dvě minuty za opakované přestupky. Hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 8. Růžek (Šimek David), 34. Šimek Martin (Šárka), 35. Zapletal (Chlumský), 41. Höffer (Kisugite), 54. Růžek (David) – 7. Koňařík (Brus), 14. Žák (Hrubý), 59. Veltšmíd (Hrubý)

FbŠ Bohemians: Rytych (Mazák) – Kisugite, Šimek Martin, Bagin, Forman, Lukáš, Kordoš, Zapletal, Šimek David, Poláček, Szabo, Čihák, Chlumský, Hluchý, Růžek, Höffer, Kozák, Šárka
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Ciompa (Souček) – Hrubý, Jelínek, Hubálek, Brus, Žák, Heczko, Žydel, Matúš, Hájek, Veltšmíd, Jastřembský, Jankulár Pavel, Jankulár Petr, Koňařík, Šebesta

Rozhodca: Petr Černý a Jiří Janoušek