Japonsko – Uruguaj 2:4 (kon.) | Bielorusko – Čierna Hora 1:1 (kon.) | Fínsko – Slovinsko 2:0 (kon.)
Estónsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Slovensko 1:1 (kon.) | Švédsko – Nórsko 4:2 (kon.)
Ukrajina – Izrael 2:0 (kon.) | Kolumbia – Srbsko 1:0 (kon.) | Turecko – Ghana 2:2 (kon.)
Lichtenštajnsko – Chorvátsko 2:3 (kon.) | Maďarsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakúsko – Grécko 0:2 (kon.)
Bosna – USA 3:4 (kon.) | Švajčiarsko – Brazília 1:0 (kon.) | Poľsko – Dánsko 3:2 (kon.)
Nemecko – Paraguaj 3:3 (kon.) | Wales – Írsko 0:0 (kon.) | S. Macedónsko – Bulharsko 2:0 (kon.)
Taliansko – Argentína 1:2 (kon.) | Anglicko – Škótsko 3:2 (kon.) | Belgicko – Francúzsko 0:0 (kon.)
Portugalsko – Holandsko 1:1 (kon.) | Ekvádor – Španielsko 0:2 (kon.)
Bielorusko
1:1 (1:0)
Čierna Hora
cz Streda 14.08.2013, 17:30 • Stadyen Tarpeda (Zhodzina Zhodino) • Medzinárodné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vítejte u sledování přátelského utkání mezi domácím Běloruskem a Černou Horou, pojďme si k oběma soupeřům něco povědět...

Bělorusům se v přátelských zápasech daří. Tým naposledy porazil i týmy jako Izrael, Kanada či Estonsko. Poslední dva kvalifikační duely na Mistrovství světa se ale nevydařily. Po prohře 0:1 ve Finsku přišla domácí remíza se stejným soupeřem 1:1. Poslední střetnutí dnešních soupeřů skončilo vítězstvím Černé Hory 1:0.

Černé Hoře se kvalifikační duely v poslední době příliš nedaří. Po výhrách nad Ukrajinou, San Marinem a Moldávií přišla domácí remíza 1:1 s Anglií a hlavně prohra 0:4 s Ukrajinou. Dnes půjde o to, dobře se připravit na příští kvalifikační duely. Podaří se to?

Dnešní zápas začíná v 17:30, zde bude připravena podrobná onlajn reportáž...

1

4
    Soupisky obou celků zatím k dispozici nejsou, doplníme je ihned, jak to bude možné.

6
    Oba týmy se zatím snaží hrát ze zabezpečené obrany, nikdo nechce udělat první chybu... Rychlý brejk hostů končí nepřesnou přihrávkou.

10
    Zajímavá kombinační akce Černé Hory končí nepřesnou střelou nad břevno.

12
    Šimič potrestán žlutou kartou.

14
    Pěkná střela domácího výběru, míč letí těsně vedle pravé tyče – stav se ale nemění.

15
    Domácí budou zahrávat pokutový kop!

16
    Bělorusko právě vstřelilo branku!
    Domácí se ujímají vedení! Bělorusko využívá mírnou herní převahu, SERGEJ KORNILENKO proměňuje pokutový kop!

20
    Domácí se nadechují k náporu...

24
    Hosté zaútočili po pravém křídle, centr byl ale příliš dlouhý a míč tak bude mít Veremko.

28
    Pěkná střela z kopačky Kalaševa, bohužel pro domácí jde míč nad.

32
    Po rohu Černé Hory rozehrává od branky Veremko.

36
    Tempo a úroveň hry upadá, domácí jako by byli uspokojeni vedením, Černohorcům naopak schází kvalita v kombinacích.

39
    Roh domácích byl zahrán špatně, Černohorci dostávají míč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

44
    Nastavovat se budou dvě minuty.

Jediná branka v prvním poločase padla v šestnácté minutě, pokutový kop úspěšně proměnil Kornilenko. Domácí měli mírnou převahu, dokáží hosté srovnat či otočit?

Druhý poločas začne cca v 18:34.

46

50
    Oba soupeři zvýšili aktivitu, po nepřesné střele Hleba to zkusil i za hosty hrající Krkotič, ani on si ale nevedl lépe.

55
    Jovetič dostává žlutou kartu.

58
    Černá Hora si vypracovala zajímavou střeleckou pozici z hranice vápna, Vučinič ale trefil jen prvního bránícího hráče.

62
    Černá Hora právě vstřelila branku!
    Je srovnáno! MIRKO VUČINIČ mění stav na 1:1, podaří se hostům otočit skóre? Zbývá k tomu cca 30 minut.

66
    Trubilo potrestán žlutou kartou, jenom to potvrzuje fakt, že se pořádně přiostřuje.

70
    Krásný ťukec teď sehráli Zvěrotič s Bakičem. Ke střele se poté probojoval Vučinič, Veremko byl ale připraven.

74
    A další pohledná akce hostů, Veremko dnes ale předvádí perfektní výkon v brance Bělorusů a stahuje i tento balon.

77
    Hleb špatnou přihrávkou kazí nadějný protiútok domácího týmu.

81
    Je tu závěrečná desetiminutovka, podaří se některému ze soupeřů zápas zlomit? Poslední akce napovídala, že by to mohli být hosté, Vučinič ale akci zkazil.

82
    Oleknovič potrestán žlutou kartou za ošklivý zákrok.

85
    Po rohu domácích bude od branky rozehrávat Poleksic.

88
    Přímý kop domácích se nevyvedl, míč má Poleksic.

90
    Nastavují se 3 minuty.

Přátelský zápas mezi Běloruskem a Černou Horou končí remízou 1:1. V první půli proměnil penaltu Kornilenko, domácí se tak ujali vedení. Druhá pětačtyřicetiminutovka ale patřila hostům, za které vyrovnal na 1:1 Vučinič. Výkon obou týmů ale spíše naznačil, že by měly jedenáctky Běloruska i Černé Hory příště spíše přidat.

Pro dnešek je to již úplně všechno, příště se těším opět na shledanou. (19:24:05)