Wales – Fínsko 1:5 (kon.) | Albánsko – Rakúsko 0:1 (kon.) | Island – Bielorusko 4:1 (kon.)
Slovinsko – Estónsko 0:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Írsko 1:4 (kon.) | San Maríno – Litva 0:1 (kon.)
Faerské ostrovy
1:4 (1:1)
Írsko
cz Streda 14.08.2013, 20:00 • Toftir, Toftir (Faerské ostrovy) • Kvalifikácia na ME U21

Sudí Ardeleanu ukončil dnešní utkání, ve kterém Faerské ostrovy nestačily na Irsko a podlehly mu 1:4. Do vedení šli ale domácí fotbalisté, ve 14. minutě se o vedoucí gól postaral Sörensen. Nicméně hosté ve 23. minutě vyrovnali, když se trefil Carruthers a první poločas skončil nerozhodně 1:1. Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji a vstřelili tři branky, postupně se trefili: Doherty a dvakrát O'Brien. Z tříbodového zisku se tak raduje Irsko. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (21:30:14)

Fauly: Faerské ostrovy 16:13 Irsko.

Ofsajdy: Faerské ostrovy 2:2 Irsko.

Střely celkem: Faerské ostrovy 5:6 Irsko.

Střely celkem: Faerské ostrovy 8:17 Irsko.

90+2
    Kouč Noel King udělal druhou změnu v sestavě. Své už má dnes odehráno Michael Harriman, kterého nahradil Jack Grealish.

90+1
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Sean Murray, přichází Frankie Sutherland.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90
    Irsko právě vstřelilo branku!
    AIDEN O'BRIEN ze své kopačky vyslal dělovku, ale ta orazítkovala pouze brankovou konstrukci. Balon se pak odrazil zpět k O'BRIENOVI a tentokrát už se nemýlil a mohl se radovat z další vstřelené branky.

88
    Murray hraje dnes opravdu výborně a teď přihrál svému spoluhráči na gól. Přihrávky se výborně zmocnil MATT DOHERTY a nádhernou trefou dopravil míč do branky.

87
    Poslední změna domácích. Hrací plochu opustil Bogi Petersen, kterého vystřídal Ivan Joensen.

83
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází René Joensen, přichází Beinir Ellefsen.

80
    Murray se prezentoval dalším krásným centrem do vápna, kde se ke střele dostal O'Brien, ale K. Joensen třetí gól neinkasoval.

79
    Domácí vyrazili do protiútoku, ale Ingason uvízl v ofsajdu a sudí hru přerušil.

78
    O'Brien chtěl navýšit skóre na 1:3, ale to se mu nepodařilo a branku minul.

77
    Domácí tým dostal výhodu rohového kopu, ale nic z něj nevytěžil. Ellingsgaard odcentroval míč do vápna, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

73
    Reilly obdržel přihrávku, zpracoval si míč a zkusil své štěstí. To mu však nepřálo a balon se mezi tři tyče nevešel.

71
    Faulovaný byl Petersen a Sörensen zahrával volný přímý kop. Necelých 20 minut před koncem mohlo být vyrovnáno, ale McCarey si připsal skvělý zákrok a Sörensenovu střelu zneškodnil.

68
    Irové dostali výhodu rohového kopu a vytěžili z něj maximum. Carruthers ze své kopačky vyslal ukázkový centr, kterého se ve vápně zmocnil AIDEN O'BRIEN, jenž přesnou trefou nedal K. Joensenovi šanci a poslal hosty do vedení.