Japonsko – Uruguaj 2:4 (kon.) | Bielorusko – Čierna Hora 1:1 (kon.) | Fínsko – Slovinsko 2:0 (kon.)
Estónsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Slovensko 1:1 (kon.) | Švédsko – Nórsko 4:2 (kon.)
Ukrajina – Izrael 2:0 (kon.) | Kolumbia – Srbsko 1:0 (kon.) | Turecko – Ghana 2:2 (kon.)
Lichtenštajnsko – Chorvátsko 2:3 (kon.) | Maďarsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakúsko – Grécko 0:2 (kon.)
Bosna – USA 3:4 (kon.) | Švajčiarsko – Brazília 1:0 (kon.) | Poľsko – Dánsko 3:2 (kon.)
Nemecko – Paraguaj 3:3 (kon.) | Wales – Írsko 0:0 (kon.) | S. Macedónsko – Bulharsko 2:0 (kon.)
Taliansko – Argentína 1:2 (kon.) | Anglicko – Škótsko 3:2 (kon.) | Belgicko – Francúzsko 0:0 (kon.)
Portugalsko – Holandsko 1:1 (kon.) | Ekvádor – Španielsko 0:2 (kon.)
Bielorusko
1:1 (1:0)
Čierna Hora
cz Streda 14.08.2013, 17:30 • Stadyen Tarpeda (Zhodzina Zhodino) • Medzinárodné zápasy

Přátelský zápas mezi Běloruskem a Černou Horou končí remízou 1:1. V první půli proměnil penaltu Kornilenko, domácí se tak ujali vedení. Druhá pětačtyřicetiminutovka ale patřila hostům, za které vyrovnal na 1:1 Vučinič. Výkon obou týmů ale spíše naznačil, že by měly jedenáctky Běloruska i Černé Hory příště spíše přidat.

Pro dnešek je to již úplně všechno, příště se těším opět na shledanou. (19:24:05)

90
    Nastavují se 3 minuty.

88
    Přímý kop domácích se nevyvedl, míč má Poleksic.

85
    Po rohu domácích bude od branky rozehrávat Poleksic.

82
    Oleknovič potrestán žlutou kartou za ošklivý zákrok.

81
    Je tu závěrečná desetiminutovka, podaří se některému ze soupeřů zápas zlomit? Poslední akce napovídala, že by to mohli být hosté, Vučinič ale akci zkazil.

77
    Hleb špatnou přihrávkou kazí nadějný protiútok domácího týmu.

74
    A další pohledná akce hostů, Veremko dnes ale předvádí perfektní výkon v brance Bělorusů a stahuje i tento balon.

70
    Krásný ťukec teď sehráli Zvěrotič s Bakičem. Ke střele se poté probojoval Vučinič, Veremko byl ale připraven.

66
    Trubilo potrestán žlutou kartou, jenom to potvrzuje fakt, že se pořádně přiostřuje.

62
    Černá Hora právě vstřelila branku!
    Je srovnáno! MIRKO VUČINIČ mění stav na 1:1, podaří se hostům otočit skóre? Zbývá k tomu cca 30 minut.

58
    Černá Hora si vypracovala zajímavou střeleckou pozici z hranice vápna, Vučinič ale trefil jen prvního bránícího hráče.

55
    Jovetič dostává žlutou kartu.

50
    Oba soupeři zvýšili aktivitu, po nepřesné střele Hleba to zkusil i za hosty hrající Krkotič, ani on si ale nevedl lépe.

46

Jediná branka v prvním poločase padla v šestnácté minutě, pokutový kop úspěšně proměnil Kornilenko. Domácí měli mírnou převahu, dokáží hosté srovnat či otočit?

Druhý poločas začne cca v 18:34.

44
    Nastavovat se budou dvě minuty.

39
    Roh domácích byl zahrán špatně, Černohorci dostávají míč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.