Seppi – del Potro 0:3 (kon.) | Youzhny – Murray 0:3 (kon.)
Tomič – Berdych 1:3 (kon.) | Djokovič – Haas 3:0 (kon.)
cz Pondelok 01.07.2013, 12:44Wimbledon - muži - Wimbledon (tráva)

6:4
    Ten pátý ale už ne! Mannarino se pokoušel znovu přelobovat Kubota na síti, jeho lob byl ale až příliš dlouhý a to znamená jediné! Lukasz Kubot postupuje do čtvrtfinále, čímž si vylepšuje své osobní maximum!

1:0
    A do třetice všeho dobrého ji dokázal Kubot využít a hned v první hře pátého setu bere soupeři podání!

6:3
    A hned ten první díky skvělému servisu využívá! Dnes uvidíme pětisetovou bitvu!

5:3
    A je to tak! Lukasz Kubot dokázal svého soupeře obrat o podání! Mannarino se snažil přelobovat svého soupeře, jeho pokus však zamířil do autu!

3:6
    Mannarino narozdíl od svého soupeře dokázal šanci využít a získává třetí set na svou stranu poměrem 6:3.

3:5
    Kubot se vydal znovu okamžitě na síť, Mannarino však nezazmatkoval a dokázal ho přelobovat" Míček skončil přesně na čáře, to bylo dost štěstí! Svůj úspěch ještě podpořil mohutným výkřikem!

6:3
    Esem zakončil Lukasz Kubot druhý set, ve kterém vyhrál 6:3 a srovnává tak na 1:1!

2:0
    A ten hned dokázal Kubot využít a vede tak 2:0. To je pro Mannarina nová situace. Uvidíme, jak se s ní vypořádá.

4:6
    Ten také po další ze zbytečných chyb Kubota využívá a získává na svou stranu první set v poměru 6:4.

3:4
    A je tu první brejk dnešního utkání a získává ho Mannarino takřka bez boje! Kubot v rozhodujícím okamžiku udělal dvojchybu!