Kvitová – Suárezová-Navarrová 2:0 (kon.) | Flipkensová – Pennettaová 2:0 (kon.)
Robsonová – Kanepiová 0:2 (kon.) | Williamsová – Lisická 1:2 (kon.)
Vinciová – Li Na 0:2 (kon.) | Puigová – Stephens 1:2 (kon.)
Radwańská – Pironkovová 2:1 (kon.) | Bartoliová – Knappová 2:0 (kon.)
Flavia Pennettaová
0
62 3
cz Pondelok 01.07.2013, 12:42Wimbledon - ženy - Wimbledon (tráva)

Kirsten Flipkensová porazila Flavii Pennettaovou po setech 7:6 a 6:3. Její vítězství se nerodila lehce, když v prvním setu dvakrát soupeřce zabránila dopodávat do vítězství v setu, ve druhé sadě pak už byla jasně lepší. Ve čtvrtfinále se Flipkensové postaví naše Petra Kvitová a my se můžeme rozhodně těšit na velice zajímavý zápas! (14:13:59)

Konec zápasu

6:3
    Kirsten Flipkensová zvládla poslední smeč a zahraje si wimbledonské čtvrtfinále!

40-15
    Hodně přepálený forhend od belgické tenistky. První mečbol je pryč.

40-0
    Pennettaová chybuje a Kirsten Flipkensová má tři mečboly!

30-0
    Výborná práce Flipkensové na síti! Belgičanka zahrála po nabíhaném forhendu krásný volej do protipohybu soupeřky!

15-0
    Následně ovšem poměrně lacině chybuje, když její zamýšlený prohoz po lajně zastavuje páska.

5:3
    A daří se jí to! Flavia Pennettaová dobrým volejem do protipohybu soupeřky drží v utkání!

30-40
    Brejkbol! Pennettaová na síti zahrála vtipný stopvolej a má šanci prodloužit dnešní zápas!

30-30
    Hodně rychlý forhend křížem od Flipkensové, Pennettaová nenašla odpověď!

15-30
    Flipkensová odpovídá svým šestým esem v utkání.

0-30
    Pennettaová se nevzdává, útočí a když Flipkensová namířila prohoz do autu, vede už 30:0.

0-15
    V jasné pozici na kříži selhala i Flipkensová, která si jinak předtím dobře připravila útok.

5:2
    Konec přestávky, podávat bude Kirsten Flipkensová.

5:2
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:2
    Pennettaová poslední míčky vůbec nezvládla, nyní zahrála blízko u sítě bekhendem do autu a Flipkensová tak bude podávat na celkové vítězství!

40-30
    A nepovedl se jí ani prohoz po lajně, Flipkensová má další brejkbol! Kritická situace pro Pennettaovou!

30-30
    Vzápětí však Pennettaová kazí snadný bekhend.

15-30
    Hodně trpělivá byla nyní jednatřicetiletá Italka, když vytrvale hrála do bekhendu soupeřky, nakonec se dočkala její chyby.