Vinciová – Li Na 0:2 (kon.) | Puigová – Stephens 1:2 (kon.)
Radwańská – Pironkovová 2:1 (kon.) | Bartoliová – Knappová 2:0 (kon.)
2
6 6
cz Pondelok 01.07.2013, 14:17Wimbledon - ženy - Wimbledon (tráva)

0:6
    Tak až na třetí pokus dokázala Li Na utkání ukončit a za 56 minut bez problémů postoupit do čtvrtfinále Wimbledonu.

0-40
    Jsou tady tři mečboly! Vypadá, že Vinciová odejde s kanárem.

0:5
    Italka už hraje s velkou nechutí a moc dobře ví, že do čtvrtfinále Wimbledonu se nepodívá.

0-40
    Li Na si děla na kurtu co chce a má k dispozici další tři brejkboly.

0:4
    Čistá hra je na světě. Šestá nasazená hráčka z Činy si v poklidu uhrála svůj servis a vede už o čtyři gemy.

0:3
    Italka pokazila jednoduchý úder u sítě a míček poslal pouze do pásky. Vinciová vypadá už hodně odevzdaně.

40-A
    Šestá hráčka světa si pomohla kraťasem a má další brejkbol.

A-40
    První dvojchybu předvedla také Li Na, která tak nabízí soupeřce brejkbol.

0:1
    Italka končí první gem druhé sady hodně nešťastně, když míček při druhém podání poslala do autu.

40-A
    Třetí míček v řadě pro nasazená hráčku znamená, že tu první brejkbol druhého setu.

2:6
    První set trval pouze půlhodinu! Získává ho čínská tenistka poměrem 2:6. Li Na zatím na kurtu dominuje a soupeřka zatím jen marně hledá úspěšnou odpověď.

40-A
    Druhý setbol je tu! Li Na si v delší výměně dokázala poradit a úspěšně ji zakončila vítězným míčem.

30-40
    Další kvalitní servis přináší první setbol.

1:5
    Roberta Vinciová nakonec bere své soupeřce podání a snižuje. Pravděpodobně to ale bude pouze kosmetická úprava skóre.

A-40
    Další možnost pro italskou tenistku. Číňanka začíná chybovat.

40-30
    Li Na ale teď svoji sokyni dokonale rozebrala a přinutila ji chybovat.

40-15
    První dva brejkboly má dnes také třicetiletá Italka.

0:5
    Li Na bere znovu své soupeřce podání a vede už velkým rozdílem. Vypadá to, že Italce zazpívá v prvním setu kanár!

30-40
    Číňanka ale nemá se svoji soupeřkou žádné slitování. Úspěšným úderem si připravuje další brejk.

0:3
    Čínská tenistka dokázala využít hned pří brejk a zatím na kurtu jasně dominuje.

15-40
    Li Na si zatím dělá na kurtu co chce. Italka zatím hledá vhodný recept.

0:1
    Čínská hráčka bere své soupeřce podaní! Vinciová nezahrála ideální kraťas, který byl snadným soustem pro čínskou tenistku.

30-40
    Hned v prvním gemu uvidíme brejkovou příležitost. Li Na si připravila trpělivou hrou a nakonec celou výměnu ukončila vítězným úderem.