Boston – Toronto 1:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 2:1 (po pr.) | Detroit – Anaheim 4:3 (po pr.)
LA Kings – St. Louis 2:1 (kon.)
Boston Bruins
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Toronto Maple Leafs
cz Sobota 11.05.2013, 01:00Play-off NHL

Toronto své vedení udrželo a stále žije. Domácí měli na své straně příliš mnoho smůly, která jim nedovolila skóre vyrovnat. Ve třetí třetině Boston přestřílel svého soupeře 19:4!
    Série se tedy přesune zpět do Toronta, odkud se domácí jistě budou chtít vrátit zpět do Bostonu.

David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:11
    Jaromír Jágr (BOS) 0+0, 7 střel, čas na ledě 18:44 (03:50:44)

60:00

59:58
    Seguin vyslal tvrdou ránu, ale trefil pouze tyč! To je neuvěřitelná smůla pro Medvědy.

59:49
    Oddechový čas pro hosty.

59:49
    Jaromír Jágr mohl být spasitelem Bostonu, když byl úplně sám před Reimerem, ale trefil pouze konec hole brankáře Toronta!

58:59
    Chára mířil nepřesně. Toronto perfektně brání.

58:49
    Rask zůstal na střídačce.

58:49
    Vhazovat se bude v obranném pásmu Maple Leafs. Domácí si vyžádali TIME-OUT.

58:25
    I po skončení přesilovky domácí mačkají Toronto v útočném pásmu.

58:10
    Ferencova střela zblokovaná, teprve teď se hosté osvobozují vyhozením.

57:36
    Chára střílel od modré, tentokrát Reimera nepřekonal. Vhazovat se bude v obranném pásmu Maple Leafs.

56:40
    Zámek Bostonu ve třetině Toronta! Dokáží domácí vyrovnat?

56:12
    Jágr vyvinul obrovský tlak na Bozaka (TOR), který vyhazuje kotouč z obranné třetiny mimo hřiště, následuje přesilová hra Bostonu!

55:15
    Jágr našel Ference, který vyslal tvrdou střelu. Reimer však skvělým zákrokem pokus vyráží!

54:49
    Kadri nyní drží kotouč v útočném pásmu co to jen jde, cenné vteřinky utíkají.

53:07
    Domácí se snažili založit rychlý útok, ale akci zastavil čárový rozhodčí, který pískl ofsajd.

52:47
    Hosté raději vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici Reimera.

52:15
    Tlak Bostonu stále pokračuje...

51:12
    Bruins právě vstřelili branku!

Tak jsem to zakřikl, Krejčí našel z rohu třetiny ZDENA CHÁRU na modré, který ihned zamířil a vypálil! Svojí dělovou ránou vymetl šibenici!
    Asistence: David Krejčí, Dennis Seidenberg.

50:50
    Toronto se již dobré tři minuty nedostalo z pásma, neuvěřitelný tlak Bostonu, kterému chybí střelba!