USA – Francúzsko 4:2 (kon.) | Švajčiarsko – Dánsko 4:1 (kon.) | Fínsko – Rakúsko 7:2 (kon.)
Švédsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Nemecko – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Nórsko – Bielorusko 3:1 (kon.)
Nemecko
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Lotyšsko
Sobota 11.05.2013, 19:15 • Hartwall aréna, Fínsko • Majstrovstvá sveta

Najlepší hráč Nemecka: Frank Hordler
    Najlepší hráč Rakúska: Kristers Gudlevskis

Ďakujeme vám za pozornosť a prajeme vám pekný zvyšok dňa a večera. (21:33:13)

60:00

59:48
    Martins Cipulis 5+DKZ za zásah do oblasti hlavy a krku + 2 min. za hrubosť.
    Marcus Kink 2 minúty za hrubosť.

59:48
    Cipulis odchádza do šatne, zrejme to bude väčší trest pre tohto hráča.

59:48
    Bude sa vylučovať.

59:48
    Na zemi jeden z nemeckých hráčov, šarvátka pri striedačkách.

59:29
    Nemci pri puku za loytšskou bránkou.

59:11
    Lotyši sa nevedia dostať do pásma.

58:47
    Lotyši pri puku a budú zrejme odvolávať brankára.

56:59
    Opäť Indrasis a opäť mimo. Tentokrát však z druhej strany namieril vedľa pravej tyčky.

56:40
    Vhadzuje sa po pravici Zeppa, buly vyhrávajú Lotyši. K strele sa odhodlal ihneď Miks Indrasis, no netrafil bránku.

56:31
    Po nemeckej šanci prichádza šarvátka pred, respektíve vedľa Gudlevskisovej bránky. Rozhodcovia musia prerušiť hru a oddeľujú od seba hráčov.

56:06
    Lotyšom už nezostáva veľa času a začínajú pracovať aj emócie. Brankár Zepp chytá puk. Hrá sa zatiaľ v tretej tretine bez vylúčení.

55:19
    Gudlevskis má teraz viac práce, no dokázal pokryť všetky strely. Nasleduje reklamná prestávka.