Valencia – Osasuna 4:0 (kon.) | Granada – Malaga 1:0 (kon.) | Real Madrid – Valladolid 4:3 (kon.)
La Coruña – Atlético Madrid 0:0 (kon.)
Real Madrid
4:3 (2:2)
Real Valladolid
Sobota 04.05.2013, 20:00Španielska LaLiga

A máme za sebou celkom zaujímavé stretnutie na Santiago Bernabéu.Domác Los Blancosurčite potešili všetkých Madridistas na tribúnach, keď zápas mali takmer počas celého stretnutia pod kontrolou. Hostia sa síce dostali do vedenia, ale potom to Real dokázal otočiť aj zásluhou dvojgólového Ronalda a tak si pripisujú tri body. Hráči Reallu Valladoli sa však za svoj výkon nemusia hanbiť. To je pre dnešok všetko. Prajem Vám príjemný zvyšok večera a dobrú noc ! Stretneme sa pri ďalších prenososch na onlajny.eu. (21:54:19)

90+3
    Ebert oklamal Ronalda a následne odcentroval. Pred zakončujúcim hráčom hostí loptu dohlavíčkoval Pepé.

90+2
    Po faule na Higuaína dostal žltú kartu Sastre.

90+1
    Posledné minútky sa pravdepodobne odohrajú v strede ihriska. Domáci nič nechcú podceniť.

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Real zatiaľ drží loptu ďaleko od Lópezovej svätyne.

88
    Môže to byť ešte dráma. Uvidíme, či ju domáci v posledných minútach ešte pripustia.

87
    Real Valladolid dal gól!

LLUIS SASTRE sa hneď po rohu oprel do lopty a parádnou strelou spoza šestnástky znižuje na 4:3!

87
    Rukavina trafil centrom do hlavy Coentraa, ktorý sa len ťažko zdvíha z plochy.

86
    Loptu majú vo svojej moci hostia, zatiaľ sú, ale veľmi ďaleko od brány domácich.

85
    Následný center do šestnástky nebol pre Real nijako nebezpečný.

85
    Pokus z polovice ihriska v podaní Gonzáleza nemohol Diega Lopeza prekvapiť, ten strelu vyrazil na rohový kop.

83
    Zápas pomaly smeruje ku koncu. Hre už chýba potrebné tempo.

81
    Do celkom sľubnej šance sa dostával Oscar González, López bol však pozorný a jeho strelu vyrazil.

80
    Coentrao v plnom behu centroval do vápna, nikoho zo spoluhráčov nenašiel.

78
    Domáci už šetria sily a nikam sa nemusia ponáhľať.

77
    Center do šestnástky Realu poslal Rukavina, k zakončeniu sa dostal Ebert, v ťažkej pozícii ale poslal loptu nad bránu.

76
    Na ľavej strane bol pri lopte Ronaldo, k centru sa cez obrancu nedostal.

Martin Platko

Góly: 26. María, 32. Ronaldo, 49. Kaká, 70. Ronaldo – 8. González, 35. Guerra, 87. Sastre

Karty:   44. Khedira (RMA) – 38. Ramos (RVA), 90+2. Sastre (RVA)

Real Madrid: Diego López – Nacho, Pepe, Ricardo Carvalho, Fábio Coentrão – di María, Khedira, Kaká, Modrić, Cristiano Ronaldo – Benzema
    Real Valladolid: Jaime – Rukavina, Jesús Rueda, Marc Valiente, Balenziaga – Ebert, Álvaro Rubio, Óscar González, Víctor Pérez, Omar Ramos – Javi Guerra

Rozhodca: Fernández – Cabañero, Canelo