Norimberk – Leverkusen 0:2 (kon.) | Frankfurt – Düsseldorf 3:1 (kon.) | Brémy – Hoffenheim 2:2 (kon.)
Hannover – Mainz 2:2 (kon.) | Stuttgart – Fürth 0:2 (kon.) | Dortmund – Bayern 1:1 (kon.)
Borussia Dortmund
1:1 (1:1)
Bayern Mníchov
Sobota 04.05.2013, 18:30 • Signal-Iduna-Park • Nemecká Bundesliga

Tak Bayern ostáva neporazený aj keď hral o 10 hráčov. Mohli sme vidieť ani nie dynamickú, ako emotívnu hru. 6 žltých a jedna červená karta na konte Bayernu hovorí za všetko. Zápas skončil tak isto ako aj prvý vzájomný Bundesligovy a to výsledkom 1:1. V tomto vyrovnanom zápase mali však o niečo málo navrh domáci, ktorí nedokázali využit 30 minútovú presilovku a nedokázali premeniť penaltu. Máme sa na čo tešiť vo finále Ligy Majstrov.
    Prajeme vám príjemné prežitie zvyšku dňa a ďakujeme za pozornosť. (20:30:45)

90+2
    Taktické striedanie na strane hostí. Von Alaba, na ihrisko Højbjerg.

90+1
    Domáci zahrávali rohový kop. Shaqiri však nedokázal loptu hlavou správne usmerniť.

+2
    Budú sa nadstavovať 2 minúty.

90
    Schieber dostal presný center z pravej strany od Lewandowského, no Schieber si nedokázal loptu prichystať na strelu.

88
    Druhý polčas je v znamení faulov a nie gólov.

86
    Rýchli brejk domácich. Schieber si však nepripravil loptu tak ako potreboval a odskočila mu až Neuerovi do náručia. Nádherná akcia domácich.

85
    Tak ďalšia žltá, vporadí tretia, karta pre Bayern. Tentokrát Can.

84
    Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Błaszczykowski, prichádza Bender.

83
    Prvý vzájomný, ligový zápas týchto súperov skončil rovnakým výsledkom. Nastane dnes ešte nejaká zmena so stavom ?

80
    Necelých 10 minút do konca tohto zápasu. Dortmund sa snaží kontrolovať hru a vymyslieť ako prekonať Neuera. No obrana Bayermu je momentálne neprekonateľná.

78
    Schieber si nabehol na krásnu nahrávku do behu, no v ideálnej pozícií netrafil bránu.

77
    Center do vápna Bayernu. Lewandowski však nedočiahol na loptu.

76
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Pizarro, prichádza Müller.

75
    Bayern po dlhšej dobe niečo vymyslel, ale ich akciu zastavil rozhodca s verdiktom : Ofsajd.