Norwich – Aston Villa 1:2 (kon.) | Tottenham – Southampton 1:0 (kon.) | Swansea – Manchester City 0:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 0:0 (kon.) | West Bromwich – Wigan 2:3 (kon.) | Fulham – Reading 2:4 (kon.)
QPR – Arsenal 0:1 (kon.)
Norwich City
1:2 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 04.05.2013, 16:00Anglická Premier League

Sledovali sme 2rozdielne polčasy. V prvom polčase sa nič zaujímavé neudialo, zatiaľ čo druhý polčas bol diametrálne odlišný. Videli sme hlavne zaujímavý záver zápasu, kedy mohol Norwich strhnúť víťazstvo na svoju stranu, zatiaľ čo Holt svoju šancu nevyužil, na druhej strane Agbonlahor sa nemýlil a rozhodol o tom, že hostia si odvezú z ihriska Norwichu 3body a záchranná misia sa zdá byť definitívne úspešná. (17:55:49)

90+6
    Benteke vybojoval voľný kop pri rohovej zastávke, a hostia to už zdá sa ubránia.

90+5
    Weimann sa rútil s Bentekem 2 na 1, Weimann ale zle prihral, mohol radšej strieľať, už mohlo byť definitívne rozhodnuté.

90+4
    R. Bennett ešte obdržal žltú kartu.

90+4
    Holtova hlavička len o centimetre minula prázdnu bránu hostí, Guzan zle vybehol proti Holtovi, ten mohol vyrovnať!

90+2
    Na ihrisko prichádza ďalší útočník Norwichu Jackson, ktorý nahradil Garrida.

90
    4 minúty sa budú hrať nad čas.

90
    Aston Villa dala gól! Neskutočná efektivita Aston Villy. Westwood výbornou kolmou prihrávkou vysunul AGBONLAHORA, ktorý zakončil tak ako sa na pravého zakončovateľa jeho kvalít patrí. Nekompromisne k tyči posiela hostí znovu do vedenia.

88
    Kamara vyhral hlavičkový súboj pre Holta, ktorý ako pravý hrotový útočník strieľal z prvej a nebol vôbec ďaleko !

87
    Pri lopte domáci hráči.

86
    Z ihriska odchádza najaktívnejší hráč na ihrisku Snodgrass, ktorý toho dnes nabehal veľa, namiesto neho nastupuje Elliott Bennett, čiže už tretí Bennett na ihrisku.

84
    Weimann sa snažil naraziť si s Bentekem, stopéri Norwichu však nahrávke zabránili.

83
    Johnsonova nahrávka skončila u usporiadateľa.

83
    Voľný kop tentokrát pre Norwich, domáci v tlaku.

79
    Štandartka pre hostí, zahral ju Westwood, lopta sa vrátila na kopačky hráčov Aston Villy, Delph vysunul Weimanna, ktorý nestihol loptu na ihrisku, aj ked podľa rozhodcov bola lopta ešte v hre, ani z následnej situácie hostia nič nevyťažili.

78
    Striedanie hostí, Syllu nahradí Holman

77
    Snodgrass hľadal kolmou nahrávkou Holta, zakročili obrancovia hostí, Norwich stále v tlaku.

75
    Norwich v obrovskom tlaku ! Snodgrass sa zbavil Bennetta a vystrelil, ale Bennett nakoniec stihol zblokovať jeho strelu.