Arsenal – Norwich 3:1 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:1 (kon.) | Southampton – West Ham 1:1 (kon.)
Reading – Liverpool 0:0 (kon.) | Everton – QPR 2:0 (kon.)
Reading FC
0:0 (0:0)
Liverpool FC
Sobota 13.04.2013, 16:00Anglická Premier League

79
    Domáci využili aj svoje posledné striedanie v dnešnom stretnutí, z ihriska odišiel najmä v prvom polčase výborne hrajúci Hunt. Nahradil ho Le Fondre.

73
    Tréner domácich využil možnosť striedať aj druhý krát v dnešnom stretnutí, z ihriska odchádza smutný hrdina predchádzajúcich minút Pogrebnyak a nahradí ho Blackman, treba už iba dúfať, že ten bude v premieňaní šancí úspešnejší.

59
    Striedanie aj na strane hostí. Do zápasu už nezasiahne Henderson a nahradí ho Downing

58
    Máme tu aj prvé striedanie v dnešnom stretnutí. Deje sa tak na domácej strane, z ihriska odchádza neviditeľný Karacan a nahrádza ho Carrico.