San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.) | Toronto – Pittsburgh 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – NJ Devils 6:3 (kon.)
Tampa Bay – Montreal 3:4 (kon.) | Arizona – Dallas 2:1 (kon.) | Nashville – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
LA Kings – Calgary 6:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.)
Florida – Montreal 2:5 (kon.)
Arizona Coyotes
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Dallas Stars
cz Nedeľa 10.03.2013, 02:10 • Jobing.com Arena, Glendale, AZ • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (04:44:48)

Zblokované střely: 29:12

Branky a nahrávky: 17. Doan (Vermette, Ekman-Larsson), 28. Klinkhammer (Gordon, Moss) – 39. Jágr (Eriksson). Rozhodčí: Meier, L'Ecuyer - Lazarowich, Gibbs. Diváci: 15842.

Hvězdy utkání:

1. Rob KLINKHAMMER (PHX) - 1+0, první gól v NHL
    2. Mike SMITH (PHX) - 20 zákroků, 1 inkasovaný gól
    3. Zbyněk MICHÁLEK (PHX) - 0+0, 8 zblokovaných střel

Dnešní utkání dvou rivalů nejen v Západní konferenci, ale dokonce i v Pacifické divizi dopadlo lépe pro domácí Phoenix, který udolal Hvězdy z Dallasu poměrem 2:1. Skóre otevřel v 17. minutě kapitán Shane Doan. Ve druhé třetině navýšil svým prvním gólem v kariéře v NHL skóre na 2:0 Rob Klinkhammer. Hosté se už poté zmohli pouze na snížení v podání Jaromíra Jágra, který využil dvojnásobnou přesilovku. Coyotes si tak připisují důležité dva body, které je katapultují před své dnešní soky na místa zaručující play off.

59:45
    Hvězdy se nemohou dostat do útočného pásma.

59:20
    Lehtonen opouští svou branku, ačkoliv hosté nejsou v útočném pásmu, ani nemají puk na svých hokejkách!

59:05
    Běž poslední minuta, puk mají na hokejkách domácí hráči.

58:33
    Jamie Benn odchází do kabin, vypadá to tedy, že se Stars v samém závěru zápasu budou muset obejít bez něj.

58:33
    Po tvrdém jitu Martina Hanzala na Jamieho Benna se strhla velká mela, do které se zapojili všichni hráči na ledě včetně Jaromíra Jágra.

58:25
    Kojoti hrají skvěle, drží se co nejdále od Smithovy branky.

58:03
    Jaromír Jágr byl rychlejší než puk, odpískán ofsajd.

57:05
    Dallasu čas utíká velmi rychle, už běží poslední tři minuty základní hrací doby, Derek Roy se svým bekhendovým pokusem nebyl úspěšný.

56:37
    Ani Dillon se svým pokusem neuspěl, Phoenix se zarputile brání.

56:02
    Střela Goligoskiho skončila hodně mimo tři tyče.

55:30
    Hosté se opět neprosadili, dopředu tak mohou zase Kojoti.

54:38
    Robidas opět neprostřelil hejno hráčů před Smithem.

54:20
    Dillon uklidňuje hru za vlastní brankou a bude se snažit rozjet novou útočnou akci.

53:15
    Smith se musí ohánět po střelách Stars.

52:34
    Korpikoski mohl postupovat sám na Lehtonena, neměl však rychlost, a tak vypálil z velké dálky, branku minul.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 17. Doan (Vermette, Ekman-Larsson), 28. Klinkhammer (Gordon, Moss) – 39. Jágr (Eriksson)

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Michálek, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Klesla, Stone - Sullivan, Hanzal, Boedker - Doan, Vermette, Korpikoski - Moss, Lombardi, Torres - Klinkhammer, Chipchura, Gordon
    Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) - Dillon, Robidas, Daley, Jordie Benn, Goligoski, Oleksiak - Jágr, Jamie Benn, Eriksson - Cole, Roy, Roussel - Smith, Eakin, Fraser - Garbutt, Fiddler, Nystrom

Rozhodca: Meier, L'Ecuyer - Lazarowich, Gibbs

Diváci: 15842