San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.) | Toronto – Pittsburgh 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – NJ Devils 6:3 (kon.)
Tampa Bay – Montreal 3:4 (kon.) | Arizona – Dallas 2:1 (kon.) | Nashville – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
LA Kings – Calgary 6:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.)

2. Phil Kessel (TOR) - 3 body (1+2)
    3. Dion Phaneuf(TOR) - 3 body (0+3) (04:05:06)

Dnešní zápas byl přesně tím, co si přejeme v nejlepší hokejové lize světa vidět. Pittsburgh vedl už 3:1, jenže zápas nakonec po remíze 4:4 po šedesáti minutách dospěl do prodloužení a následně do samostatných nájezdů. V nich se prosadili jen hosté, kteří si z dnešního zápasu odnášejí dva body za výhru 5:4 po samostatných nájezdech.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Pittsburgh Penguins! Rozhodující branku si na své konto připisuje JAMES NEAL.

Sidney Crosby si před Reimerem přibrzdil, a poté nekompromisně zakončil do levého horního rohu - 2:0

Nazem Kadri se svou forhendovou kličkou neuspěl - 0:1

James Neal trefil mezírku mezi Reimerovými betony - 0:1

Tyler Bozak nevyzrál na Fleuryho lapačku.

Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto se po úporném boji dokázalo dostat na stejnou metu jako Penguins. PHIL KESSEL přidává ke dvěma asistencím i branky, čímž srovnal na 4:4! Asistence: Mark Fraser, Clarke MacArthur.

40:01

40:00

34:01
    Jenže přesně o minutu později Toronto odpovídá! Parádní střelou švihem z mezikruží se prosazuje CLARKE MACARTHUR, který snižuje na 3:4 z pohledu Maple Leafs. Asistence: Dion Phaneuf, Matt Fratin.

33:01
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Pittsburg znovu odskakuje na rozdíl dvou branek. Už se zdálo, že PASCAL DUPUIS nemůže Reimera zpoza branky překvapit, jenže hostující útočník zkusil své štěstí a rychle zakončil k bližší tyči. Puk se s pomocí brankáře Toronta dostal do klece. Asistence: Paul Martin, Brooks Orpik.

30:12
    Toronto snižuje na rozdíl jedné branky! Na modré čáře napřáhl CODY FRANSON, což znamenalo pro Penguins zkázu! Jeho rána se totiž zastavila až o síť ve Fleuryho kleci. Asistence: Phil Kessel, Dion Phaneuf.

20:01

20:00

David Jahoda

Góly a asistencie: 8. Van Riemsdyk (Kessel, Phaneuf), 31. Franson (Kessel, Phaneuf), 35. MacArthur (Phaneuf, Frattin), 56. Kessel (Fraser, MacArthur) – 1. Neal (Niskanen, Letang), 15. Crosby (Letang, Bennett), 16. Bennett (Martin, Malkin), 34. Dupuis (Martin, Orpik), 65. Neal

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Holzer, Phaneuf (C), Kostka, Gunnarsson, Fraser, Franson – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kuljomin, Grabovskij, Komarov – MacArthur, Kadri, Frattin – McClemen, Orr, McLaren.
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) – Martin, Orpik, Niskanen, Letang, Despres, Engelland – Dupuis, Crosby (C), Kunitz – Neal, Malkin, Bennett – Kennedy, Sutter, Cooke – Adams, Jeffrey, Glass.

Rozhodca: Rooney, McCauley – Cherrey, Cameron

Diváci: 19 418