Arsenal – Blackburn 0:1 (kon.) | Oldham – Everton 2:2 (kon.)
cz Sobota 16.02.2013, 19:00 • Boundary Park, Oldham • FA Cup

Držení míče: Oldham Athletic 43% - 57% Everton FC. (21:02:42)

Střely na bránu: Oldham Athletic 6 - 4 Everton FC.

Střely celkem: Oldham Athletic 10 - 8 Everton FC.

Hlavní sudí ukončil dnešní utkání, které skončilo zaslouženým výsledkem 2:2. Dnes jsme tak mohli vidět celkem čtyři góly a hlavně sledovat úžasný fotbal, který předváděly oba týmy. Ve čtrnácté minutě otevřel skóre Obita a o deset minut později vyrovnal na 1:1 Anichebe. Do druhého poločasu vstoupil Everton aktivněji a už ve čtyřicáté osmé minutě se radoval ze vstřelené branky, kterou zaznamenal Jagielka. Nicméně třetiligový Oldham vůbec nezaostával a své fanoušky bavil. V posledních minutách byli domácí fotbalisté zvlášť aktivní a to se jim vyplatilo. V devadesáté páté minutě se trefil Smith, který zaznamenal důležitou vyrovnávací branku a dal svému týmu naději na postup do dalšího kola FA Cupu. Kdo do dalšího kola postoupí se dozvíme v odvetě. Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera.

90+5
    Oldham právě vstřelil branku!
    V pokutovém území se výborně uvolnil hlavičkující MATT SMITH, jenž přesnou trefou překonal Howarda, a dal tak domácímu týmu naději na postup! Atmosféra na stadionu je úžasná a domácí fanoušci jásají nadšením!

90+4
    Domácí fotbalisté vybojovali další rohový kop, když Howard zasáhl.

90+4
    Do pokutového území přispěchal i brankář Bouzanis.

90+4
    Rohový kop vybojovali domácí hráči.

90+3
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Nikica Jelavič, přichází Shane Duffy.

90+1
    Další aut pro Oldham.

90+1
    Autové vhazování vybojovali domácí hráči.

90
    Rozhodčí přidává čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Celá domácí lavička se chytá za hlavu a lituje neproměněné šance, kterou Simpson měl na kopačce.

89
    Další skvělou přihrávku za obranu obdržel Simpson, jenž vystřelil, ale Howard si připsal brilantní zákrok a jedovatou střelu zlikvidoval. Simpson se k míči dostal ještě jednou, ale z dorážky se trefit mezi tři tyče nedokázal.

88
    Z rohového kopu domácí fotbalisté branku svého soupeře neohrozili.

88
    Barnard si přichystal míč na levačku a vystřelil, ale Jagielka se mu do střely položil a zblokoval ji na rohový kop. Tento obranný zákrok byl hodně obětavý, ale také velmi důležitý.

87
    Everton se přesunul na útočnou polovinu, ale Jelavič si při zpracování míče pomohl rukou, a tak sudí hru přerušil.

87
    V blízkosti středového kruhu se s balonem pohybují hosté.

83
    Skvělou přihrávku za obranu obdržel Jelavič, ale jeho střelecký pokus skončil těsně nad brankou.