Lombard Pápa – Ružomberok 1:0 (kon.) | Šaľa – Bohemians 0:2 (kon.) | Třinec – Zlín 2:2 (kon.)
Most – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Śląsk – Brno 2:1 (kon.) | Ostrava – B. Bystrica 1:1 (kon.)
Jihlava – Táborsko 2:3 (kon.) | Teplice – Chomutov 2:0 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo v poslední minutě vyrovnat. ROBERT MATEJOV se prosadil přesnou střelou z hranice vápna umístěnou k levé tyči.

78
    Hosté snižují. Na centr z pravé strany si ideálně naběhl TOMÁŠ POZNAR a nedal Brukovi šanci.

61
    Další střídání v domácím týmu. Odešli Cigánek s Motyčkou a přišli Klimas s Matouškem.

52
    Třinec právě vstřelil branku!
    PETR LISICKÝ napřáhl z 35 metrů a tečovaný balon zastavila až síť zlínské branky.

46

Domácí o poločase vystřídali. Gavláka nahradil Malíř a brankáře Lipčáka Václav Bruk.

31
    Lipčák opět zachraňoval, když vyrazil první střelu i dorážku. V témže čase nahradil zraněného Sporysze Joukl.

24
    Hupka šel sám na gólmana, ten jeho střelu vyrazil.

20
    MARTIN SPORYSZ získal odražený balón a střelou do pravého horního rohu otevírá skóre.