Cercle Bruggy – Liége 0:1 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Leuven – Beerschot 1:1 (kon.)
Lierse – Mechelen 0:2 (kon.) | Mons – Gent 0:2 (kon.)
SV Zulte Waregem
2:0 (1:0)
Waasland-Beveren
cz Sobota 16.02.2013, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

90
    A hned dvě žluté karty pro domácí hráče.

84
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Hazard, přichází Lendric.

84
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Trajkovski, přichází Conte.

82
    Střídání na obou stranách

67
    Sterckx přišel o míč v souboji a následná snaha o vybojování zpět končí faulem a žlutým kartonkem.

65
    A přichází logická reakce hostí, dochází ke střídání. Hřiště opouští Wesley Sonck, nastupuje Jurgen Cavens.

64
    Waregem právě vstřelil branku!
    JONATHAN DELAPLACE zvyšuje vedení domácích na 2:0! Karetní hříšník zpřed 2 minut se opřel do míče z 20 metrů a nedává gólmanovi hostí šanci!

62
    Žlutá karta pro Delaplace.

46
    Do druhého poločasu naskočí Rachid Farssi, nenastoupí už naopak hostující Bas Sibum.

19
    MBAYE LEYE posílá domácí do vedení! Hlavičkou trefuje vzdušný balon a nemýlí se - 1:0.