Zenit – Liverpool 2:0 (kon.) | Sparta Praha – Chelsea 0:1 (kon.) | Neapol – Plzeň 0:3 (kon.)
Inter – Kluž 2:0 (kon.)
Inter Miláno
2:0 (1:0)
CFR Kluž
Štvrtok 14.02.2013, 21:05Európska liga

89
    Tesne pred koncom riadneho hracieho času za nedovolený zákrok uvidí striedajúci Bjelanovic žltú kartu.

88
    Hneď na to prichádza striedanie na strane domácich, Kovačić prenechá svoje miesto Jonathanovi.

87
    Inter dal gól! A hneď po začatí hry vidíme druhý gól dnešného stretnutia ! Po ľavej strane sa za obranu dostal RODRIGO PALACIO, ktorý si krásne prehodil brankára hostí a strieľa svoj druhý gól v zápase! 2:0

84
    Prechod sa domácim hráčom nevydaril a uvidíme tak posledné striedanie na strane hostí, v dnešnom zápase dohral Rui Pedro, na trávnik vybehne Bjelanovic.

82
    Ďalšiu žltú kartu v zápase uvidí Mureşan, ktorý zákerne nastrčil nohu Kovačićovi, ktorý sa mu našťastie vyhol, inak by to mohlo pre Chorváta dopadnúť o dosť horšie.

78
    Striedať bude aj tím hostí, z ihriska odíde Maah, ktorý má na svojom konte žltú kartu a nahradí ho Hora.

74
    Spomínané striedanie prichádza v 74. minúte, z ihriska odíde Cassano a nahradí ho Álvarez.

70
    Ďalšiu žltú kartu v zápase uvidí Silvestre, za faul a následné nešportové správanie.

67
    Maah sa už už dostával do útoku, lopta mu však bola odobraná. Nasledoval súboj, v ktorom si Maah počínal nedovolene za čo uvidí žltú kartu.

45+
    A mohli sme vidieť aj gól ! Zahrávania sa opäť zhostil Rada, tentoraz však strelu umiestnil do pravého dolného rohu Handanovičovej brány a brankár domácich mal veru čo robiť aby túto prudkú strelu vyrazil preč.

39
    V prvom polčase uvidíme striedanie aj na strane hostí, z ihriska odíde Godemèche a nahradí ho Maftei.

36
    V obrovskej šanci sa ocitol strelec prvého gólu Palacio, po prihrávke do pokutového územia od Cassana mu lopta trošku odskočila a nedokázal tak zamieriť tak ako by chcel a triafa iba dobre postaveného Mária Felgueirasa.

32
    V 32. minúte vidí Pereira žltú kartu za útočný faul sklzom, aj keď v tom zrejme úmysel nebol. Trafil však protihráča a nie loptu a tak sa hádať určite nemôže.

20
    Inter dal gól! A Ako by som to privolal. V strede ihriska výborne vybojoval loptu Cassano, ten prihral Guarínovi, ktorý si loptu potiahol sám po ľavej strane, následne však perfektne našiel striedajúceho RODRIGA PALACIA, ktorý sa už pred brankárom hostí nezmýlil a otvára skóre dnešného zápasu.

10
    Vyzerá to tak, že Milito nebude schopný pokračovať v hre, na jeho miesto tak prichádza Palacio.