Zenit – Liverpool 2:0 (kon.) | Sparta Praha – Chelsea 0:1 (kon.) | Neapol – Plzeň 0:3 (kon.)
Inter – Kluž 2:0 (kon.)
Inter Miláno
2:0 (1:0)
CFR Kluž
Štvrtok 14.02.2013, 21:05Európska liga

A je dobojované. Hlavný rozhodca Koukoulakis ukončuje tento zápas s výsledkom 2:0. O obidva dnešné góly sa postaral Rodrigo Palacio, ktorý najprv v 20. a následne v 87. minúte prekonal brankára hostí. Druhý polčas sa začal vyrovnane, avšak postupne sa začalo hrať iba na jednu bránu a od cca 60 minúty sa tím hostí iba bránil. Zaslúžene sme tak videli výhru domáceho celku, ktorý si zabezpečil výhodnú pozíciu pred odvetou. Odo mňa je to všetko, lúčim sa s Vami a prajem pekný zvyšok štvrtkového večera. (23:00:13)

90+
    V samom závere sme takmer uvideli tretí gól z kopačky Rodriga Palacia! V stopercentnej šanci sa musel zastaviť, pretože rozhodca píska ofsajd.

90+
    V nadstavenom čase sa k zakončeniu dostal Guarín, jeho pokus bol však veľmi nepresný.

90
    Nad rámec riadneho hracieho času sa budú nadstavovať 2 minúty.

89
    Tesne pred koncom riadneho hracieho času za nedovolený zákrok uvidí striedajúci Bjelanovic žltú kartu.

88
    Hneď na to prichádza striedanie na strane domácich, Kovačić prenechá svoje miesto Jonathanovi.

87
    Inter dal gól! A hneď po začatí hry vidíme druhý gól dnešného stretnutia ! Po ľavej strane sa za obranu dostal RODRIGO PALACIO, ktorý si krásne prehodil brankára hostí a strieľa svoj druhý gól v zápase! 2:0

84
    Prechod sa domácim hráčom nevydaril a uvidíme tak posledné striedanie na strane hostí, v dnešnom zápase dohral Rui Pedro, na trávnik vybehne Bjelanovic.

83
    Do ojedinelého útoku sa pustili hráči CFR Kluž, Camorov center z ľavého krídla však nenašiel žiadneho spoluhráča a na opačnej strane postupujú hráči Interu.

82
    Ďalšiu žltú kartu v zápase uvidí Mureşan, ktorý zákerne nastrčil nohu Kovačićovi, ktorý sa mu našťastie vyhol, inak by to mohlo pre Chorváta dopadnúť o dosť horšie.

81
    Hra sa však aj naďalej sústreďuje okolo stredovej čiary a nepostupuje ani jedn´m ani druhým smerom.

80
    Do konca riadnej hracej doby zostáva už len 10 minút a Inter vyhráva "len" jednogólovým rozdielom. Uvidíme, či sai m podarí v nasledujúcich pár minútach svoje vedenie navýšiť.

78
    Striedať bude aj tím hostí, z ihriska odíde Maah, ktorý má na svojom konte žltú kartu a nahradí ho Hora.

77
    Aj keď sa hráči Interu snažia o strelenie gólu, do nejakej výraznejšej príležitosti sa stále nedostali.

76
    Po pravej strane vidíme ojedinelé výpady hostí, avšak nedostávajú sa ani k hranici šestnástky. Aspoň si obrana trošku vydýchne.

75
    Aj naďalej sa domáci snažia streliť gól, odkopávanie lôpt hráčmi CFR Kluž, ktorí sú už mimochodom všetci stiahnutí pred vlastnou šestnástkou ich pomaly dostáva do zúfalstva.

74
    Spomínané striedanie prichádza v 74. minúte, z ihriska odíde Cassano a nahradí ho Álvarez.

73
    Hra sa opäť presunula hlavne do strednej časti ihriska, v blízkej dobe zrejme uvidíme striedanie na strane domácich.