Ajaccio – Lyon 3:1 (kon.) | Montpellier – Remeš 3:1 (kon.) | Marseille – Nancy 0:1 (kon.)
HSC Montpellier
3:1 (0:1)
Stade de Reims
cz Nedeľa 03.02.2013, 17:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 McDonald’s

To je z utkání francouzské ligy vše, já se s Vámi pro tuto chvíli loučím, užijte si zbytek nedělního večera a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (18:58:01)

Je to tak, Montpellier vítězí 3:1 a po dokonalém obratu v druhé půli si připisuje tři body. Chvíli po přestávce vyrovnal Camara a začal tak cestu svého týmu za výhrou. V 65. minutě strhl vedení na stranu domácích Estrada a definitivu dal o dalších pět minut později Belhanda. Hosté nebyli schopni na daný stav reagovat, zcela po zásluze tak prohráli a jsou stále na sestupových pozicích.

90+4
    Jourdren si stáhl centr do svých rukavic a tohle bude zřejmě to poslední, co v dnešním utkání uvidíme.

90+4
    Ještě jeden roh pro Remeš po prudké Diegově ráně, kterou Jourdren vyškrábl konečky prstů.

90+3
    A další, tentokrát to odnesl Estrada po Courtetově faulu.

90+2
    Domácí by byli nejradši, kdyby se už pískal konec, na trávníku totiž přibývá ostřejších zákroků.

90
    Sudí Delerue přidá čtyři minuty.

90
    Jourdren odkopává co nejdál od své branky, čeká se, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Ale přece jen si Jourdren připisuje dva těžké zákroky. Nejprve nohou vykopl střelu Ghilase, aby o pár vteřin později vyrazil hlavičku téhož hráče.

85
    Montpellier si už hlídá svůj pohodlný dvoubrankový náskok a nepouští svého soupeře na dostřel Jourdrenovy branky.

83
    Centr se mu moc nepodařil, Placide si pro něj v klidu došel.

83
    Rohový kop pro domácí celek. Centrovat bude Estrada.

81
    Po Belhandově vybídnutí se do zakončení dral Herrera, byl mu však odpískán útočný faul na Glombarda.

79
    A jelikož nemůže po Souarého zákroku Souleymane Camara pokračovat, vystřídal ho Gaëtan Charbonnier.

76
    Žlutou kartu za ostrý zákrok dostal hostující Pape N'Diaye Souaré.

75
    Poslední střídání Remeše, trávník opustil Odaïr Fortes a zbytek zápasu odehraje Kamel Fathi Ghilas.

74
    Vystřídali i domácí, když zraněného Jorise Marveauxe nahradil Jonas Martin.

72
    Utaka mohl opět pelášit k brance Remeše, jenže ho zastavil praporek asistenta rozhodčího a velice těsný ofsajd.

70
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Domácí jsou v laufu, z levé strany vystřelil Utaka, Placide pouze vyrazil k noze YOUNĖSE BELHANDY a ten jednoduše dorazil do odkryté brány.