Waalwijk – Heerenveen 0:1 (kon.)
RKC Waalwijk
0:1 (0:0)
SC Heerenveen
cz Piatok 01.02.2013, 20:00 • Mandemakers Stadion, Waalwijk • Holandská Eredivisie

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (21:54:19)

Domácí doplatili na neproměňování šancí, neboť těch si dokázali vytvořit opravdu několik, ale ani jednou Nordfeldta nedokázali překonat a protože se fotbal hraje na góly, který dnes Waalwijk nedal, nezískávají domácí ani bod!

Dnešní zápas skončil. Ze tří bodů se radují hosté, kterým jednobrankovou výhru zajistil proměněnou penaltou v 85. minutě Djuričič, který zejména ve druhém poločase na hřišti doslova zářil.

90+5
    Teddy Chevalier se již zvedl z trávníku, Raitala již také pokračuje.

90+5
    Tvrdý střet v hlavičkovém souboji v blízkosti šestnáctky hostů!

90+4
    Hosté střídají, Djuričič odchází, přichází Yassine El Ghanassy.

90+3
    Djuričič opět v brejku, tentokrát ale nevyzrál na dobře vyběhnuvšího van Dijka.

90+2
    Rozhodčí nastaví pět minut!

90
    Další žlutá karta, tentokrát ji dostává český legionář v barvách Heerenveenu, který také fauluje na polovině hřiště, Lukáš Mareček.

89
    Žlutou kartu dostává za faul v blízkosti půlící čáry domácí Rodney Sneijder. To byl likvidační skluz!

88
    Drost bere míč z kopačky van den Berga, domácí budou spěchat před branku hostů.

87
    To je pro domácí studená sprcha. Od 49. minutě hráli v přesile o jednoho hráče, měli několik šancí, přesto pár minut před koncem prohrávají 0:1.

86
    Nyní byl již Djuričič v ofsajdu.

85
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    FILIP DJURIČIČ nabízený pokutový kop využívá, posílá technickou střelu k levé tyči, van Dijk jde k pravé a hosté jdou do vedení!

84
    Domácí pochopitelně střídají, na hřiště přichází náhradní brankář Arjan van Dijk, který nahradí Frank van Mosselvelda.

83
    Gólman dostává červenou kartu a je vyloučen za faul na Djuričiče.

83
    A pozor, Djuričič si na hraně ofsajdové hranice přebírá dlouhý nákop, obchází kolem dvou bránících hráčů, ale pod nohy se mu vrhá Nordfeldt - to je červená karta a pokutový kop pro Heerenveen!