Slavia – Trnava 2:1 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Sparta Praha – Guangzhou FC 1:1 (kon.)
AC Sparta Praha
1:1 (0:1)
Guangzhou FC
cz Piatok 01.02.2013, 16:00 • Montecastillo, Jerez • Prípravný zápas

Sparta v prvním přátelském utkání, v rámci herního soustředění ve Španělsku, remizovala. Guangzhou FC poslal do vedení ve třicáté sedmé minutě Pinpeng, ale v osmdesáté minutě Spartu zachránil Vácha. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

80
    Sparta právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ VÁCHA si připisuje první sparťanskou trefu a vyrovnává na 1:1. Brankář týmu Guangzhou FC neměl šanci tuto technickou střelu chytit.

78
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Vlastimil Vidlička, přichází Adam Jánoš.

58
    Žlutou kartu obdržel také hráč Sparty, a to Ladislav Krejčí.

53
    Druhá žlutá karta a opět pro hráče týmu Guangzhou FC.

46
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Lafata, přichází Bekim Balaj.

46

37
    Tým Guangzhou FC právě vstřelil branku!
    Sparťané měli v dosavadním průběhu hry jasně navrch, ale z první vstřelené branky se raduje Guangzhou FC. Vaclík si sice připsal pozorný zákrok, když centrovaný balon vyrazil, ale k odraženému míči se jako první dostal ZHANG LINPENG, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil.

30
    První žlutou kartu obdržel hráč týmu Guangzhou FC.

25
    Sparta je zatím jasně lepším týmem, nicméně vstřelenou branku zatím nezaznamenala.

1

Podrobnou on-line reportáž můžete sledovat na oficiálních stránkách klubu, odkaz je zde. Naše změny stavu vznikají díky spolupráci s klubem AC Sparta Praha.

AC Sparta Praha, v rámci herního soustředění ve Španělsku, změří své síly s čínským mistrem Guangzhou FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.