Bulldogs – Vítkovice 4:5 (po pr.) | Havířov – Chodov 5:10 (kon.) | Bonusia Ostrava – Mladá Boleslav 7:8 (po pr.)
Bohemians – Tatran 7:6 (kon.)
Bulldogs Brno
4:5 (1:0, 0:3, 3:1 - 0:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 27.01.2013, 17:00 • MSH Brno, Vodova • Livesport Superliga (CZ)

64:13
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Z protiútoku se ale prosazují hosté. Ihned po střele Gricha míček mířil do útoku na MARTINA TOKOŠE, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Rozhoduje tedy utkání 47 vteřin před koncem prodloužením a případnými nájezdy.

61:37
    Sladký měl na hokejce druhý bod pro Vítkovice. Ale míček mu sjel a střela mířila daleko od brány.

59:47
    A tři body pro Brno měl na hokejce Fuchs, ale nepodařilo se mu prostřelit Součka! Následnou střelu Fabiána také zlikvidoval.

59:29
    Bulldogs právě vstřelili branku!

Ale Brno to nakonec zvládá! Po krásné kombinaci po ose Fabián - Jeski - LUDĚK ONDRÁČEK Brno vyrovnává. Ondráček si připisuje hattrick a pravděpodobně posílá zápas do prodloužení.

58:18
    Brno hraje power-play.

51:29

To už ale neplatí! Vítkovice rozehrávaly po faulu domácích a na sebe to vzal LUKÁŠ HÁJEK, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě!

49:35
    Na druhé straně také obrovská šance! Hájek svou střelou ale rozvlnil pouze boční síťku!

48:04

A Brnu se to nakonec opravdu daří! Jeski se na středu výborně uvolnil a po sléze přihrál Kadlecovi, který s ničím neotálel a poslal bombu na Součka. Vyražený balonek si našel LUDĚK ONDRÁČEK a uklidil ho za Součkova záda. Gól zvedl i diváky ze sedaček.

46:01
    Obrovská možnost domácích na srovnání! Fuchs nahrál Grichovi, a ten ještě Mendrekovi, který ale trefuje horní tyčku Součkovy brány!

40:56

To jim ale není nic platné! Jeski totiž vysithl jejich rozehrávku a nahrál do brejku LUĎKU ONDRÁČKOVI, který prostřelil Součka a skóruje tak v oslabení! Je vidět, že Brno opravdu chce něco s výsledkem udělat a tohle je výborný vodítko.

38:57
    Brněnský Komenda dostává dvě minuty za sekání a konec druhé třetiny tedy bude ve znamení vítkovické přesilovky.

31:10

A Vítkovice dávají třetí branku! Žydel se dostal k Jurčíkovi, ale ten ho ještě vychytal. Dorážejícího LUKÁŠE VELTŠMÍDA však už nezvládl pohlídat, a ten ho tedy přehodil do horní poloviny branky.

28:56

A Vítkovice během necelých dvou minut otáčí skóre! Výborně rozehraná přesilovková kombinace jim přináší druhý gól. Suchánek famózně namazal JAKUBU HUBÁLKOVI do běhu, který zakončoval na prázdné branky. Stav - 1:2.

28:07
    Domácí Komenda je vyloučen na dvě minuty za sekání. Početní výhodu si tak zahrají i hosté.

27:00

A taky ihned dávají vyrovnávací gól! LUKÁŠ ŘEZANINA dostal nahrávku od Kološe a poradil si s tím nejlépe, jak mohl. Jurčík neměl nárok.

21:47
    Neuvěřitelný zákrok Jurčíka proti Tokošovi. Tento souboj dnes už je tedy 3:0 pro brněnského gólmana!

15:03
    Ale naopak velkou šanci měli Brňané! Žižka spolu s Coufalem utekli dva na jednoho, nicméně druhý jmenovaný nedokázal přehodit Součka.

09:44
    Na dvě minuty je vyloučen Tokoš, a tak si Brno zahraje přesilovku. Uvidíme, jak s ní naloží.

06:43

A do vedení jde nakonec Brno! MATĚJ KOSTKA se dostal ke dvěma střelám a ta druhá byla úspěšná. Dvakrát střílel ze stejné pozice a ani jednou si ho vítkovičtí nepokryli. Této chyby tedy bezezbytku využívá.

05:50
    Žydel vystřelil z velké dálky a k dorážce se dostal opět Tokoš, kterého ale fantasticky vychytal Jurčík.

Adam Havel

Góly a asistencie: 7. Kostka, 41. Ondráček (Jeski), 49. Ondráček (Kadlec), 60. Ondráček (Jeski) - 27. Řezanina (Kološ), 29. Hubálek (Suchánek), 32. Veltšmíd (Žydel), 52. Hájek, 65. Tokoš (Suchánek)

Bulldogs Brno: Jurčík (Kejík) - Smíšek, Kadlec, Kostka, Kočí, Fuchs, Coufal, Fabián, Jeski, Zítko, Komenda, Mendrek, Hanák, Grich, Bauer, Vespalec, Veselý, Žižka, Ondráček
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) - Hubálek, Tokoš, Kološ, Suchánek, Žydel, Řezanina, Sladký, Hájek, Veltšmíd, Hrabal, Matúš, Vežranovský

Rozhodca: Jiří Janoušek, Petr Černý, D: Marek Fiala