Bulldogs – Vítkovice 4:5 (po pr.) | Havířov – Chodov 5:10 (kon.) | Bonusia Ostrava – Mladá Boleslav 7:8 (po pr.)
Bohemians – Tatran 7:6 (kon.)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
7:8 (2:3, 3:3, 2:1 - 0:1)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 27.01.2013, 17:00 • SH Sareza, Ostrava • Livesport Superliga (CZ)

Tímto se s Vámi loučím, vy si vychutnejte zbytek neděle a u dalších onlajn přenosů se budu těšit na shledanou. (19:19:10)

Nejvíce bodů v dnešním utkání posbíral Ondřej Fojta, celkem čtyři za hatrrick a jednu přihrávku. Po třech bodech získali hostující Jiří Bouška (2+1) a domácí Jiří Curney (2+1), Miroslav Mayer (2+1) a Dominik Hanic (1+2).

Skončilo nám utkání 17. kola florbalové AutoCont Extraligy, ve kterém Mladá Boleslav porazila Remedicum Ostrava 8:7 po prodloužení. To patřilo zcela hostům, kteří Ostravu vůbec nepustili ke střele a jednu ze svých šesti proměnili díky Fojtovi v rozhodující gól.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Jiří Curney (OVA) a Ondřej Fojta (MBL).

65:00

64:41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Do konce prodloužení a začátku samostatných nájezdů scházelo 19 vteřin, když se míčku zmocnil ONDŘEJ FOJTA a nechytatelnou ranou rozvlnil síťku za Schulmeisterem. Bez asistence:

64:01
    Domácímu týmu se na chvíli naskytla příležitost rychlého brejku, jenže hosté se dokázali zkonsolidovat a svého soupeře do ničeho nepustili.

62:48
    Rozhodnutí měl na hokejce Ekl, postupoval sám na Schulmeistera z levé strany, ale přestřelil.

62:15
    Od levého mantinelu pálil Fojta, netrefil však míček podle svých představ a podle toho také vypadal výsledek.

61:34
    Domácí reklamují faul na polovině hřiště, hraje se však dále.

60:55
    Ani jeden tým nechce udělat chybu, která by znamenala porážku, proto se hraje docela opatrně.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo, neboť Ostrava předvedla velice dobrý finiš a brankami Mayera a Hanice si vynutila prodloužení.

60:00

58:48
    Bouška si našel dobrou pozici na střelu, ale Schulmeister jeho pokus vytěsnil helmou!

58:10
    Domácí šli do brejku tří na dva, ale měli to na dlouhé hokejky.

57:50
    Střela Hanice od pravého mantinelu končí na mladoboleslavském obránci.

57:08
    Blíží se závěr třetí třetiny, probudilo se publikum a žene svůj tým za rozhodující brankou ještě v základní hrací době.

56:24
    Tak tohle bylo těsné, hostující Salát trefil tyč!

54:59
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Mayer s Hanicem si teď vyměnili úlohy a utěšená střela DOMINIKA HANICE končí v brance! Asistence: Miroslav Mayer.

54:38
    Fojta čekal před Schulmeisterem na teč, gólman Ostravy si ale dává opravdu velký pozor.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 7. Svačinka (Hanic), 18. Skácel (Krzyžanek), 26. Daniš (Curney), 26. Mayer (Kašpar), 40. Curney (Skácel), 54. Mayer (Hanic), 55. Hanic (Mayer) - 4. Ekl (Bouška), 5. Pluhař (Novotný), 20. Bouška (Fojta), 27. Fojta (Salát), 31. Bouška, 38. Bouška (Novotný), 46. Fojta (Salát), 65. Fojta

FBC ČPP Bonusia Ostrava: Schulmeister (Chrást) - Plíhal, Barabáš, Hanic, Dziurdzik, Skácel, Šešulka, Curney, Šimíček, Krzyžanek, Daniš, Svačinka, Klimscha, Kašpar, Peřka, Mayer.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Koráb (Bauer) - Uglanov, Novák, Bouška, Novotný, Ekl, Salát, Štěpánek, Bouška, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Hněvkovský, Křenek, Fojta, Studený.

Rozhodca: Kamil Sojka, Tomáš Sojka