Bulldogs – Vítkovice 4:5 (po pr.) | Havířov – Chodov 5:10 (kon.) | Bonusia Ostrava – Mladá Boleslav 7:8 (po pr.)
Bohemians – Tatran 7:6 (kon.)
Bulldogs Brno
4:5 (1:0, 0:3, 3:1 - 0:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 27.01.2013, 17:00 • MSH Brno, Vodova • Livesport Superliga (CZ)

Máme za sebou zápas, který muselo rozhodnout až prodloužení. Brno ve třetí třetině výborně dotáhlo rozdíl po 40 minutách, ale v prodloužení už druhý bod neurvalo. Brňané ukázali, že se dokážou porvat o body i s těmi nejlepšími v lize. Velice sympatický výkon ocenil i trenér Vítkovic. Ostravané tedy berou 2 body, které se jim samozřejmě budou v nabité tabulce hodně hodit. Brno díky zlepšenému výkonu ve třetí třetině získává alespoň jeden bod.

To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost u online reportáže a těším se na Vás u té další.
    Mějte pěkný nový týden. (19:16:23)

65:00

64:13
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Z protiútoku se ale prosazují hosté. Ihned po střele Gricha míček mířil do útoku na MARTINA TOKOŠE, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Rozhoduje tedy utkání 47 vteřin před koncem prodloužením a případnými nájezdy.

64:04
    Za Brno zkoušel své štěstí Grich, nicméně jeho střela z otočky nebyla přesná.

63:08
    Žydelova střela neohrozila Jurčíka, přesto jsou u míčku neustále hosté.

62:50
    Hra je hodně opatrná z obou stran, ani jeden tým nechce prohrát.

61:37
    Sladký měl na hokejce druhý bod pro Vítkovice. Ale míček mu sjel a střela mířila daleko od brány.

61:09
    Kadlec se po individuální akci pokoušel rozhodnout, ale střela z otočky skončila na hrudi Součka.

60:32
    Hosté jsou hodně aktivní, ale obrana domácím zatím funguje dobře.

60:01

Po šedesáti minutách máme stav nerozhodný, což je určitě spravedlivé pro oba týmy. Uvidíme, které mužstvo si odnese ten bonusový bod.

60:00

59:47
    A tři body pro Brno měl na hokejce Fuchs, ale nepodařilo se mu prostřelit Součka! Následnou střelu Fabiána také zlikvidoval.

59:37
    Oddechový čas pro hosty.

59:29
    Bulldogs právě vstřelili branku!

Ale Brno to nakonec zvládá! Po krásné kombinaci po ose Fabián - Jeski - LUDĚK ONDRÁČEK Brno vyrovnává. Ondráček si připisuje hattrick a pravděpodobně posílá zápas do prodloužení.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. Brno se zatím nedokázalo dostat k Součkovy.

58:18
    Brno hraje power-play.

57:30
    Vítkovice zkušené drží míček daleko od své branky a nedovolují Brnu se dostat do vlastní hry.

57:16
    Oddechový čas pro domácí.

56:31
    Domácím už ten čas utíká hodně rychle a navíc v útoku jsou teď hosté.

Adam Havel

Góly a asistencie: 7. Kostka, 41. Ondráček (Jeski), 49. Ondráček (Kadlec), 60. Ondráček (Jeski) - 27. Řezanina (Kološ), 29. Hubálek (Suchánek), 32. Veltšmíd (Žydel), 52. Hájek, 65. Tokoš (Suchánek)

Bulldogs Brno: Jurčík (Kejík) - Smíšek, Kadlec, Kostka, Kočí, Fuchs, Coufal, Fabián, Jeski, Zítko, Komenda, Mendrek, Hanák, Grich, Bauer, Vespalec, Veselý, Žižka, Ondráček
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) - Hubálek, Tokoš, Kološ, Suchánek, Žydel, Řezanina, Sladký, Hájek, Veltšmíd, Hrabal, Matúš, Vežranovský

Rozhodca: Jiří Janoušek, Petr Černý, D: Marek Fiala