Bologna – AS Rím 3:3 (kon.) | Catania – Fiorentina 2:1 (kon.) | Cagliari – Palermo 1:1 (kon.)
Sampdoria – Pescara 6:0 (kon.) | Udinese – Siena 1:0 (kon.) | Bergamo – AC Miláno 0:1 (kon.)
Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Inter – Turín 2:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:1 (0:1)
AC Miláno
Nedeľa 27.01.2013, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Talianska Seria A

90+
    V samom závere vidí žltú kartu brankár hostí Abbiati za reakciu na Matheuvov faul.

90+
    Za nezmyselný bodyček na Abbiatiho dostáva Matheu žltú kartu, Abbiati si to však len tak nenechal a pustil sa do spomínaného Matheua.

89
    V 89. minúte prichádza druhé striedanie na strane hostí, konkrétne ihrisko opúšťa Niang a nahradí ho Traoré.

89
    Za svoje spomínané predstavenie vidí Carmona žltú kartu.

85
    Prvé striedanie na strane hostí prichádza v 85. minúte. Z ihriska odíde zatiaľ jediný strelec gól El Shaarawy, a nahradí ho Robinho.

83
    Nervozita na trávniku opäť narastá, nedovolene si tentokrát počínal domáci hráč s číslom 88 Biondini, ktorý za svoj zákrok vidí žltú kartu.

82
    Obrovská šanca na definitívne potvrdenie víťazstva hostí sa nakoniec nekončí gólom! V šanci sa postupne objavil Flamini, El Shaarawy a Niang, ani jeden však nebol schopný prekonať obranu Atalanty.

80
    V 80 minúte vidíme posledné striedanie na strane Atalanty. Z ihriska tréner sťahuje Cigariniho a nahradí ho chorvátsky hráč Budan.