Real Madrid – Getafe 4:0 (kon.) | Barcelona – Osasuna 5:1 (kon.)
FC Barcelona
5:1 (3:1)
Osasuna Pamplona
Nedeľa 27.01.2013, 19:00 • Camp Nou • Španielska LaLiga

Galapredstavenie domácich okorenené štyrmi gólmi Messiho, aj tak by sa dal nazvať dnešný duel v ktorom bolo od úvodu jasné, kto je pánom na ihrisku. Po červenej karte v 27. minúte bolo na skle vymaľované, Barcelona poráža na domácej pôde Osasunu vysoko 5:1. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:53:23)

90+2
    Druhý roh žiadny závar nepriniesol a tak tu máme koniec tohto stretnutia!

90+2
    Gól mohol zaznamenať aj Fabregas, no aj jeho strelu vyrazil Fernandéz na roh.

90+2
    Hrá sa v strede ihriska bez náznaku šance, avšak čo nie je môže byť. Tak sa aj stalo, keď sa Alexis dostal do šestnástky, chcel dopriať spoluhráčovi a tak loptu prehodil na Villu, no škoda, že ju zblokoval jeden z hráčov Osasuny. Roh!

90+1
    Nadstavujú sa ešte dve minúty, Barca v tlaku, Messi pri lopte, uvidíme, čo vykúzli.

90
    Nuž tak podľa všetkého sa už gólu nedočkáme, uvidíme, koľko sa bude nadstavovať.

89
    Thiago mohol zavŕšiť toto gólové gala predstavenie exportným gólom asi z tridsiatich metrov, no škoda, že netrafil bránu.

88
    Po centri do vápna sa na zemi ocitol Sanchez a Lolo, nepríjemný stret.

87
    Rohový kop želané ovocie nepriniesol a tak je tu len odkop od brány.

86
    Už už sa Alexis rútil do šance, no keď už šiel vystreliť položil nohu do strely hráč Osasuny a tak tu máme roh.

85
    Na chvíľu je nebezpečenstvo zažehnané, domáci začínajú zo zadných radov.

84
    Celý dej druhého polčase a vlastne celého zápasu sa odohráva pred fernandézom, ktorý sa nenudí tak ako jeho náprotivok na druhej strane.

83
    Barca vyvíja čoraz väčší tlak, podľa všetkého budeme svedkami ešte jedného presného zásahu.

82
    Fernandéz sa zmocnil lopty po tom, čo sa po osi Alves-Thiago-Messi dral dopredu spomínaný Lionel, no lopta bola rýchlejšia ako on a tak ani táto šanca gól nepriniesla.

81
    Barca nedá dýchať hosťom, tí musia byť v stredu v dobrom i v zlom, vo dne či v noci...

80
    Ani Sanchezovi nie je súdené, akcia traja Barcelončania na brankára nevyšla, Messi v páde poslal síce perfektnú prihrávku na Sancheza, no ten ju nedokázal dobre spracovať a tak poslal loptu len mimo brány.