Manchester United – Newcastle 4:3 (kon.) | Norwich – Chelsea 0:1 (kon.) | Sunderland – Manchester City 1:0 (kon.)
Stoke City – Liverpool 3:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:0 (0:0)
Manchester City
Streda 26.12.2012, 16:00 • Stadium of Light • Anglická Premier League

Hlavný rozhodca fúkol do svojej píšťalky a ukončil tak dnešný zápas. Ten sa končí pomerne prekvapujúco, pretože sa zrodilo víťazstvo domácich 1:0. Jediným strelcom dnešného zápasu bol Johnson, ktorý v 54. minúte prekonal brankára hostí. Od tej minúty nastal takmer nepretržitý tlak hostí, ktorý ale gól nepriniesol a hráči Manchesteru City sa nezmohli ani na gól. Ja sa s Vami lúčim a prajem pekný zvyšok dnešného dňa. (17:58:26)

90+
    Ešte tridsať sekúnd pred koncom nasleduje rohový kop hostí. Po odrazenej lopte sa k strele dostal Milner, ktorý opäť bránu vysoko prestreľuje, ako už viackrát v dnešnom zápase.

90+
    V závere ešte prišiel center pred Mignoleta, ktorý však pohotovo vyboxoval z šestnástky.

90+
    Vyzerá to tak, že domáci hráči si už vedenie ustrážia, viac menej hru kontrolujú, hostí už do väčšieho tlaku nepúšťajú.

90
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nadstavovať sa budú 4 minúty.

89
    Posledné striedanie hostí znamená, že z ihriska odíde Javi Garcia a nahradí ho Lescott.

88
    Striedajú aj domáci, na ihrisko príde Bardsley, ktorý vymení Roseho.

87
    Obrovskú šancu na definitívne potvrdenie víťazstva mal McLean, ktorý ušiel obrane, ale už z uhla strieľal na Hartovu bránu, ktorú však míňa.

87
    Tréner Manchini sa rozhodol pristúpiť k druhému striedaniu. Odchádza K. Touré a nahradí ho Barry.

86
    Hostia totálne na ihrisku dominujú, všemožne sa snažia o vyrovnanie, to však stále neprichádza.

85
    Do konca zápasu nám zostáva 5 minút a domáci stále vyhrávajú jednogólovým rozdielom. Zatiaľ to teda vyzerá tak že sa predĺži séria zápasov medzi Sunderlandom a Manchesterom City, kde v posledných siedmich zápasoch vždy domáci tím bodoval.

84
    Ďalší pokus hostí vo forme centrovanej lopty z pravého krídla chytá Mignolet do náručia.

83
    Loptu stále majú na svojich kopačkách hostia, obrana domácich ale stále pracuje stopercentne a takmer každú strelu na bránu blokuje.

82
    Y. Touré loptu doviedol až do pokutového územia, kde sa k strele opäť dostal Aguero. Jeho strela zase bola zblokovaná na roh. Hráči Sunderlandu dnes ukazujú krásne betónovanie. Nasledovať bude ďalší roh.

80
    Veľkú príležitosť na zvýšenie mal Sessègnon, keď ojedinelý výpad úplne zaskočil obranu hostí a iba výborný zákrok Harta zabránil dvojgólovému vedeniu domácich.

79
    V 79. minúte prichádza prvé striedanie na strane domácich. Z ihriska odchádza Larsson a nahradí ho Campbell

78
    Ojedinelý výpad na strane Sunderlandu nedopadol hráčom tak ako si predstavovali. Rose vypálil z hranice šestnástky avšak do strely mu vbehol vlastný spoluhráč, konkrétne Fletcher, ktorý loptu tečoval až za postrannú čiaru.

77
    V 77. minúte mal svoju prvú šancu na strelenie gólu striedajúci Džeko, jeho strela však nemala potrebnú razanciu a Mignolet všetko videl.