Charleroi – Mons 1:2 (kon.) | Waregem – Leuven 2:1 (kon.) | Lokeren – Cercle 3:0 (kon.)
Mechelen – Gent 1:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Genk 1:1 (kon.) | Brugge – Kortrijk 0:0 (kon.)
Sporting Charleroi
1:2 (1:0)
RAEC Mons
cz Streda 26.12.2012, 14:30 • Stade du Pays de Charleroi • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těšíme nashledanou. (16:26:42)

Hostům se podařilo ve druhém poločase otočit zápas dvěma brankami, když se v 51. minutě trefil Nong a v 73. minutě Zola. Domácí se již na odpověď nezmohli a ztratili tak důležité body.

Skončilo dnešní zajímavé utkání, v němž si připsali zasloužené tři body hosté, kteří dnes dokázali vyhrát 2:1 na hřišti Charleroi.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí bude nastavovat, šance pro Sporting na vyrovnání stále žije.

89
    Ještě se dostává do šance Miličevič, který však opět v souboji s gólmanem Monsu prohrává, když těžce zpracovává míč, který mu nakonec obrana hostů bere a odkopává pryč.

87
    První střídání Monsu, hosté si "pošetřili" všechny střídání až na závěr utkání, Dylan De Belder nahradí na hřišti Nonga.

85
    I přes střídání, nedokáží domácí vymanit se z tlaku Monsu.

83
    Poslední střídání v dresu domácích, hřiště opouští Matan Ohayon, místo něho nastupuje Samuel Fabris.

81
    Domácí se snaží vymanit z tlaku hostů, ale příliš se jim to nedaří, míč často ztrácí po špatných přihrávkách, nepřesných nákopech.

79
    Další nebezpečný útok hostů, následuje dobrá střela, celkem již sedmá na bránu, ale Mandanda chytá.

76
    Další střídání v domácí sestavě, hřiště opouští Abraham Kumedor, na jeho místo přichází Ziguy Badibanga.

75
    Obrana domácích odvrací, ale ale čeká je těžká práce, pokud Charleroi chce bodovat v dnešním utkání.

74
    A vzápětí sedmý rohový kop pro Mons. Přichází další tlak hostujícího celku?

73
    Mons právě vstřelilo branku!

A hosté otáčí zápas, gól který pad "z nebes"! Nong posílá vysoký centr z pravé strany, v pokutovém území se prosazuje dobře postavený MATUMONA ZOLA.

70
    Skvělá příležitost pro Mons, Monteye proniká po levém křídle, přihrává před šestnáctku domácích, tam se k míči dostává Jarju, ale jeho střela je příliš uspěchaná a končí mimo bránu.

67
    Domácí kombinují na polovině hostů, ale špatnou přihrávkou se připravují o možnost ohrozit Berthelina.

65
    Svůj druhý rohový kop zahrávají domácí.

64
    Po vyrovnávací brance tempo hry poněkud upadlo, v současné době je opět stejný herní obraz jako v první polovině.

62
    První střídání v utkání, hřiště opouští střelec první branky Charleroi, Rossini, kterého nahradí Mynor Escoe.