Arsenal FC
3:3 (2:2)
Fulham FC
Sobota 10.11.2012, 16:00 • Emirates Stadium • Anglická Premier League

Vo veľmi zaujímavom zápase sme videli až šesť gólov. Prvý polčas sa skončil zmierlivo 2:2. Po prestávke sa najprv presadil Berbatov z penalty čím zvýšil na 3:2 pre Fulham. O dve minúty už bolo ale vyrovnané. Svoj druhý gól v zápase strelil Giroud po centri Walcotta. Arsenal bol v zápase aktívnejší hlavne centre od Walcotta boli nebezpečné ale hostia sa s nimi dokázali vysporiadať. V poslednej minúte zahral rukou v šestnástke Baird a tak rozhodca nariadil pokutový kop pre domácich. K lopte sa postavil Arteta, ktorý ale ponúknutú príležitosť na strelenie víťazného gólu nevyužil. Brankár Schwarzer vystihol smer lopty. Mohol sa tešiť celý štadión no nakoniec sa teší Fulham z cenného bodu z ihriska Arsenalu.

Ďakujem za pozornosť. Dovidenia (18:04:30)

Arteta nezvládol tlak posledných minút a penaltu nepremenil. Brankár Schwarzer vystihol stranu a loptu vyrazil. Rozhodca následne stretnutie odpískal.

90+4
    Bola nariadená penalta pre Arsenal. V pokutovom území zahral rukou pri obrannom zákroku Baird.

90+3
    Arshavinov center odvrátený na roh. Arsenali sa ani tentokrát nepodarilo streliť gól.

90+2
    Arteta vystrelil spoza šestnástky ale ani jeho pokus sa nevošiel medzi tri tyče.

90+
    Z pravej strany našiel centrom Sagna prekrásne Girouda ale jeho pokus mieril vedľa. Rozhodca nastavuje 4 minúty. Roh pre domácich.

89
    Centrovaná lopta našla hlavu Hangelanda ale jeho hlavička bola nepresná a skončila mimo brány.

88
    Roh pre hostí. Centrovanú loptu zrazil Chamberlain.

88
    Faul Girouda na Riethera. Fulham má loptu vo svojej moci.

84
    Posledné striedanie v domácom mužstve. Dnes skvele hrajúceho Walcotta nahradil Arshavin.

83
    Walcott z pravej a Ramsey z ľavej strany posielajú nebezpečné centre do šestnástky ale obrana Fulhamu je zatiaľ v súbojoch s útočníkmi bezchybná.

81
    Obrana Fulhamu si teraz postrážila hráčov domácich a ani z jedného rohu hráči Arsenalu neohrozili Schwarzera.

80
    Giroudova bomba vyrazená brankárom Schwarzerom na roh. V krátkom slede druhý roh pre domácich.

78
    Už to vyzeralo na strelu Ramseyho ale lopta mu odskočila od kopačky. Ramseymu pekne prihral do šance Chamberlain.

76
    Strelca druhého gólu Arsenalu, Podolskeho vystriedal Chamberlain.

74
    Hra sa teraz odohráva medzi pokutovými územiami. Arsenal je pri lopte a určite sa posnaží streliť víťazný gól. Pohrozili ale hostia. Arsenal sa rohu ubránil.

69
    Arsenal FC dal gól! Gól strelil GIROUD.
    Ubehlo len pár minút od gólu Fulhamu a už je tu vyrovnanie. Svoj druhý gól v zápase strelil GIROUD. Jeho prvé zakončenie skončilo na tyčke ale po centri Walcotta sa už hlavou trafil do čierneho.

67
    Fulham FC dal gól! Gól strelil BERBATOV.
    Fulham otáča skóre v zápase a vedie nad Arsenalom 3:2. Zbytočný Artetov faul v pokutovom území potrestal z penalty Berbatov.

Ján Vrauko

Góly: 11. GIROUD, 23. PODOLSKI, 69. GIROUD - 29. BERBATOV, 40. KACANIKLIC, 67. BERBATOV

Karty:   59. Ramsey (ARS)

Arsenal FC: Mannone - Mertesacker, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Arteta, Cazorla, Coquelin, Walcott, Podolski, Giroud
    Fulham FC: Schwarzer - Riise, Hughes, Hangeland, Baird, Riether, Dejagah, Sidwell, Richardson, Berbatov, Ruiz

Rozhodca: Marriner - Ganfield, Holmes