Tottenham – Chelsea 2:4 (kon.) | West Bromwich – Manchester City 1:2 (kon.) | Norwich – Arsenal 1:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:4 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 20.10.2012, 13:47 • White Hart Lane • Anglická Premier League

Druhý polčas bol ešte svižnejší, ako prvý, začalo sa zostra a po rohu okamžite vyrovnal Gallas. Následne zaskočil obranu Chelsey gólom Defoe a domáci z ničoho nič viedli, čo útok Chelsey na chvíľu otupil. O pár minút ale začal úradovať Španiel Mata a po fantastických kombináciách za tri minúty otočil na 2:3. Chelsea mala ďalšie šance, keďže sa obrana domácich otvorila, ale nepochodil Mata, ani Torres. Zato na druhej strane mohol vyrovnať Walker, alebo Adebayor, ale Čech zachránil. Definitívu tak tak striedajúci Sturridge, ktorý po akcii Matu zakončil do prázdnej brány. To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. Najbližšie sa stretneme o 18:00 pri prenose Realu Madrid. (15:38:50)

90+4
    Defoe ešte vyskúšal pozornosť Čecha, ale z uhlu pálil iba do jeho rúok a napokon sa pískal ofsajd.

90+4
    Gallas a spol. ale už podobné vpády riešia s väčším prehľadom.

90+4
    Plynie posledná minúta a otvorená obrana Kohútov ponúka ďalšie možnosti na skórovanie pre hostí.

90+2
    Nadstavujú sa 4 minúty.

90+1
    Chelsea dala gól!
    STURRIDGE rozhodol, napokon pomerne jasnú výhru zabezpečil gólom do prázdnej brány, totiž na ľavej strane unikol Mata a naservíroval loptu priamo na nohu do prázdnej brány.

90
    Ramires ale loptu pokazil.

90
    Center po rohu nikto nezakončil, dopredu idú hostia.

90
    Hazarda v závere stretnutia strieda Lampard.

90
    Fantastický Čech! Zachrínil po prudkej strene Walkera, ktorá sa točila k žrdi! Bude z toho iba roh.

89
    Čech center do vápna zastavil len vyboxovaním, kde ešte číhal Adebayor, ale v páde už zakončiť nedokázal, čo brankár využil natiahnutím sa za loptou a následným spacifikovaním

88
    Kohútom už veľa času neostáva, navyše pri lopte je častejšie Chelsea a Matu teraz len včasným vybehnutím zastavil Friedel.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 36 060 divákov.

87
    Na druhej strane nevyrovnal Sandro, páli vedľa a nad.

86
    Torres nerozhodol, z ľavej strany minul v čistej šanci len o centimetre. Friedel bol už prekonaný, ale lopta šla tesne vedľa.

85
    Lennon posiela loptu na Čecha, ale len do stredu brány, na to dnes domáci hráči v útoku umierajú, už mohli dať niekoľko gólov, ak by loptu miestnili tak, ako Mata pri góle na 2:2.