Genk – Beerschot 3:0 (kon.) | Gent – Kortrijk 0:1 (kon.) | Waregem – Lokeren 0:3 (kon.)
Leuven – Brugge 4:1 (kon.) | Lierse – Charleroi 0:1 (kon.) | Cercle – Mechelen 1:2 (kon.)
SV Zulte Waregem
0:3 (0:1)
Sporting Lokeren
cz Sobota 20.10.2012, 20:00 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno. Hosté vítězí překvapivě 3:0 na půdě třetího týmu tabulky. Výhra to byla zasloužená, v taktické bitvě se Lokerenu dařilo výborně v obraně a také brejky zvládali znamenitě. Tři body tedy pro hosty a nutno dodat, že zaslouženě. Skóre otevřel z penalty Marič a byl to hodně důležitý gól. Ke konci druhého poločasu se Lokeren prosadil ještě dvakrát a překvapivě vyhrává. To je vše, hezkou noc. (21:55:43)

90+2
    Utkání se pouze dohrává.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Oslava dnes bude pro hosty velice příjemná. Patosi spokojen odchází do kabin, poslední minutky si užije Trompet.

86
    Poslední střídání u domácího družstva. Hazard míří do kabin, na jeho místo jde Vangansbeke.

83
    Druhé střídání v týmu Lokerenu. Slušnou pracovní dobu má za sebou De Bock, jehož nahrazuje Tshinyama.

81
    Lokeren právě vstřelil branku!

HAMDI HARBAOUI dokonává překvapení kola. Na střílený centr Perssonse si nejlépe naběhl a přesnou hlavičkou překonává padajícího Bossuta. Třetí tým tabulky tak dnes prohraje 0:3 s jedenáctým mužstvem. Malinko blamáž pro Waregem.

79

Zřejmě je hotovo. Hosté to zahráli famózni. JÉRÉMY TARAVEL dostal přesný pas, unikl domácí obraně, obešel i brankáře a pohodlně zavěsil asi poslední hřebík do domácí rakve. Nečekaný, ale poměrně zasloužený výsledek je na světě.

78
    Čas kvapem letí a Waregem už má něco málo přes deset minut na to, aby se pokusil vyrovnat. Zatím se tak neděje, výborně hrající obrana Lokerenu je stále na svém místě.

75
    Střídá také kouč hostů Peter Maes. Ze hřiště stahuje Leka a na jeho místo přichází Saglik.

73
    Domácí trenér se snaží oživit hru svého mužstva, uvidíme, co tyto změny přinesou.

70
    Posléze střídání číslo dvě. Dohrál Godeau a na posledních dvacet minut nastupuje Trajkovski.

69
    Není příliš nač čekat. Domácí lodivod poprvé střídá. Ze hřiště stahuje De Jongheho a na jeho místo jde Leye.

65
    Tak i Waregem se provinil za cenu žluté karty, konkértně Godeau inkasuje napomenutí.

62
    Po rohu Leka hlavičkoval hostující Harbaoui jen těsně vedle levé tyče Bossutovy brány. Hosté stále hrají velice slušně ofenzivně.

60
    Hodina hry za námi a stav se nemění ani po střele Godeaua. Barry míč viděl a má ho v rukavicích.

57
    Stále stejný problém mají domácí, těm se nedaří projít přes obranný val Lokerenu, který i za cenu faulů brání těsný výsledek.

55
    Z hranice velkého vápna pálil nebezpečně Habibou, jeho technická střela nebyla vůbec zlá. Ovšem gólman Lokerenu si vytáhl výtečným zákrokem.