Genk – Beerschot 3:0 (kon.) | Gent – Kortrijk 0:1 (kon.) | Waregem – Lokeren 0:3 (kon.)
Leuven – Brugge 4:1 (kon.) | Lierse – Charleroi 0:1 (kon.) | Cercle – Mechelen 1:2 (kon.)
KRC Genk
3:0 (2:0)
KFCO Beerschot Wilrijk
cz Sobota 20.10.2012, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Domácí dnes předvedli koncentrovaný výkon a zaslouženě jsou v lize stále neporaženými. Je to ovšem pouze druhá výhra v letošní sezóně a na nejvyšší příčku to tak stále nestačí. (19:52:15)

90
    Hosté ovšem chtějí dát alespoň jeden gól a opět se ženou do útoku.

89
    Kdepak, tato střela Coulibalyho vyděsila pouze diváky za brankou.

88
    Rychlý protiútok hostím vynesl přímý volný kop vzdálený asi půl metru za vápnem.

87
    Do gólovky se málem dostal Joseph--Monrose, ale na poslední chvíli mu míč z kopačky vzal obránce Koulibaly!

86
    U míče opět hosté, ale nemohou se dostat ani přes polovinu hřiště.

85
    Coulibaly se pokusil dostat do úniku, ale zastavila ho pozorná domácí obrana. Toto je jediná akce za posledních 15 minut.

82
    To už teď není pravda. Ozturk bude muset být ošetřen mimo hřiště. Vypadá to ale, že to je pouze silná křeč.

80
    V tomto utkání již není opravdu co řešit. Myslím, že rozhodčí nastaví maximálně minutu, v druhém poločase jsme žádného vážně zraněného hráče neviděli.

78
    S tímto rohovým kopem neměli domácí vůbec žádný problém.

77
    Rozhodčí teď asi neviděl faul a hosté budou zahrávat rohový kop.

75
    Nakonec ale krátká rozehrávka a domácí si tento útok rozehrají sami.

74
    Faul vybojoval Joseph-Monrose a je tu šance na centr pro domácí.

74
    Domácí se snaží dokonce ještě navýšit své vedení. Hosté už se o útok nijak výrazně nesnaží.

72
    Hosté jsou jasně šokováni a zdá se, že již vidinu bodů vzdali.

70
    Genk právě vstřelil branku!

No a z protiútoku Genk rozhoduje! Série domácího celku bude pokračovat i šestý zápas! Vossen perfektně přihrál na úplně volného GLYNORA PLETA, který neměl problém trefit z penaltového puntíku odkrytou část branky!