Parma – AC Miláno 1:1 (kon.) | Juventus – AS Rím 4:1 (kon.)
Juventus Turín
4:1 (3:0)
AS Rím
Sobota 29.09.2012, 20:45 • Juventus Arena • Talianska Seria A

Juventus rozdrtil AS Rím 4:1, ďakujem za pozornosť, prajem príjemný večer. (22:36:20)

Rozhodca nenechal odohrať ani plné 3 minúty je koniec!

90+
    Nadstavujú sa ešte 3 minúty, potupa AS sa o chvíľu skončí.

90
    Juventus Turín dal gól!Z rýchleho protiútoku sa podarilo udrieť aj GIOVINCOVI, keď sa po krásnej prihrávke od Vučiniča rútil sám na brankára, dovolil si kľučku a do prázdnej brány zakončil.

89
    Diváci vyzerajú byť spokojní, už vôbec nepískajú na súpera.

88
    Nová krv na ihrisku, Pogba si chcel ešte zahrať, vyskúšal strelu, ktorá skončila tesne vedľa tyčky.

87
    Môžeme vidieť typicky dohrávané stretnutie.

85
    Posledné striedanie aj na strane Juventusu, odchádza De Ceglie, nahrádza ho Pogba.

81
    V zápase sa nič vážne nedeje, lopta je v strede ihriska, žiadne výpady, žiadne šance, absolútne nič...

77
    Druhé striedanie prichádza v krátkom časovom slede.odchádza Marchisio, svoje schopnosti nám predvedie Asamoah.

76
    Striedanie aj na strane Juventusu. Odchádza Matri, prichádza Giovinco.

73
    Matrimu sa podarilo vypáliť strelu z druhej vlny, lopta však skončila len nad bránou.

71
    Za odkopnutie lopty po odpískaní si Matri vyslúžil žltú kartu...

70
    AS Rím dal gól!
    OSVALDO znižuje skóre na 1:3 z pohľadu AS Rím, Buffon nevystihol smer, hodil sa do ľava kým lopta smerovala do prava.

69
    Po faule jedného z hráčov Juventusu bude AS Rím kopať penaltu!

67
    Nestalo sa tak, rohový kop nakrátko a zlý volej Destra želané ovocie neprinieslo.

66
    Florenzi beží zahrať rohový kop, uvidíme, či sa AS vydarí aspoň tento roh.

65
    V zápase sa posledných 20 minút nič vážneho nestalo, prvý polčas bol poriadne zlomový, čaká nás ešte 25 nudy...